На головну
  Народна Воля №2
  Тема номера:
  Кримінальна
  демократія України
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 130 МБ.
  Завантажити номер №2
  Народна Воля №5
  Тема номера:
  Воровской сходняк
  в белых воротничках
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 37 МБ.
  Завантажити номер №5
  Народна Воля №6
  Тема номера:
  Політична корупція
  влади та опозиції
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 4 МБ.
  Завантажити номер №6

Кумедна політична рубрика

 

Треба миром,  громадою обух сталить і добре вигострить сокиру

та й заходиться вже будить хиренну волю

Тарас Шевченко 

 29 вересня Бучанська міська організація ВО «Свобода» провела збори по висуненню кандидатів у депутати по багатомандатному виборчому округу в м. Бучі Київської області. 2-го жовтня протокол зборів і відповідна документація кандидатів (заяви, автобіографії, фотокартки, декларації) були подані до Бучанської міської виборчої комісії. Лише на третій день комісія розглянула наше питання і прийняла рішення про відмову в реєстрації списку кандидатів ВО «Свобода». У відповідності до виборчого законодавства, рішення комісії повинно було бути нам видано на протязі одного дня. Наш представник, Тетяна Осадча та голова Бучанської міської організації ВО «Свобода» Володимир Завертанов з 9-ї ранку 6-го жовтня просили голову комісії від партії Регіоні Данькевич О.В. видати рішення. І ось тут усе почалося...

9-го вересня цього року в м. Бучі Київської області відбулося засідання Ради регіонів. Це засідання відкрив і проводив Президент України Віктор Янукович. Перед цим він взяв участь в церемонії відкриття погруддя Т. Г. Шевченку на території Бучанського інтернату. За два дні до того, Бучанська міська організація ВО «Свобода» на зборах прийняла рішення взяти участь у мирній церемонії покладання квітів, про що було повідомлено Бучанську міську раду відповідним листом, згідно чинного законодавства. Однак, уже восьмого вересня Ірпінський міський суд прийняв постанову, за якою Бучанській міській організації ВО «Свобода» було заборонено брати участь в урочистій церемонії відкриття пам’ятника і своєю присутністю дратувати пана Президента і його вельмишановне оточення.

 

Голова національного антикорупційного комітету
Віктор Янукович

Генеральний прокурор України
О. Медведько

 

Прокурор Київської області О.Гардецький

Прокурор
м. Ірпеня П.Оніщенко

 

Схема дій проста: місцева влада своїм  рішенням перетворює ліс на зелені насадження в межах населеного пункту й роздає їх для забудов "інвалідам, учасникам війни, тощо". Далі земля йде під котеджі та багатоповерхівки. Прокуратура, якщо є скарги громадян, звертається до суду для годиться: не надає докази й програє. Всі подальші апеляційні та касаційні суди залишають в силі рішення першої інстанції.

Як місцеві князьки обзаводяться столичною маєтністю

Друк PDF
Навколокиївські землі приваблюють не лише панів із Печерських пагорбів та донецьких хижаків, а й місцевих князьків. Яскравий приклад любові до пристоличної землі демонструє голова Хмельницької обласної ради Іван Гладуняк, який зводить будинок у Бучі під Києвом.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
      Детальніше...

 

У зв'язку з серією публікацій на нашому сайті про оборудки з бучанською землею та масовим нищенням лісового фонду ("Понятія кримінального та золотого «даху», або “ворон ворону око не виклює",  Як голова Хмельницької обласної ради пан Гладуняк браконьєрив у Бучі, Яка різниця між донецькою та хмельницькою мафіями? Ніякої, Торгують всі і всім. Федорук та Гладуняк – землею, а Президент – нагородами), громадськість і журналісти Хмельниччини зацікавилися участю в них свого земляка, обласного голови — Івана Васильовича Гладуняка.

"Тяжко, важко. Кат панує"
Тарас Шевченко
 
Як ми вже писали в попередніх публікаціях (Як голова Хмельницької обласної ради пан Гладуняк браконьєрив у Бучі!), голова Хмельницької облради Іван Гладуняк за «помаранчевої» влади, викроїв з шкури бучанців собі непоганий клапоть землі під латифундію площею 1,3 га на території нашого лісу для будівництва «родинної фортеці». Нагадаю, що початок будівництва припав якраз на час фінансово-економічної кризи в державі. Саме тоді в простих громадян України постала проблема покупки батона ковбаси, для того, щоб поїсти і нагодувати своїх дітей. Проте у Гладуняка цієї проблеми не існує. З його скромного окладу посадовця, мільйони використовувалися вчора і використовуються сьогодні на освоєння земельки під будівництво «сирітської хатинки» для «слуги народу» і його виводку.