На головну
  Народна Воля №2
  Тема номера:
  Кримінальна
  демократія України
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 130 МБ.
  Завантажити номер №2
  Народна Воля №5
  Тема номера:
  Воровской сходняк
  в белых воротничках
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 37 МБ.
  Завантажити номер №5
  Народна Воля №6
  Тема номера:
  Політична корупція
  влади та опозиції
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 4 МБ.
  Завантажити номер №6

Кумедна політична рубрика

 

Сесія з елементами мазохізму…
 а ще часткової амнезії, містики та небаченої щедрості і всепоглинаючої любові до народу
 
Ось так, якщо дуже стисло, можна охарактеризувати те, що відбувалося за день по Водохрещі на 6-й сесії 6-го скликання Ірпінської міської ради.
Ну скажіть, на Бога, як ще, крім втручання потойбічних сил, можна пояснити кількість працюючих у структурах виконавчого комітету 175 з половиною чоловік? А проголосували і нате вам – є! Таким чином скоротили штат на стільки то, як того вимагає партія і уряд. Чи навпаки. Хоча так і залишилося без відповіді питання, а який економічний зиск дасть це скорочення. Підозрюю, що приблизно такий же, як і вікопомний азаро-тігіпкінський податковий кодекс. Виявляється, що після його  введення ірпінський міський бюджет втратить 2 мільйони гривень! Запитання телеглядачів – то на хрена було кров проливати!?   Відповіді на це я не дочекався. Як залишилося загадкою й те у якому відділі  працює ота половина держслужбовця. Знаєте, щось останнім часом і так нерви ні к чорту. То ж не хотілося б у якомусь з кабінетів уздріти отаке – потім від енурезу ні одна ірпінська ворожка не відшепче!
На безглузде питання, чому мене, націоналіста, так переймають проблеми, пов’язані з Міхаїлом Булгаковим, який зовсім не слабував на прихильність до українства, зразу відповім:
- А я слабую в тяжкій формі на любов і повагу до культури, не можу стояти осторонь, коли на наших очах нищиться те, що складає фонд світових культурних надбань. Незадовго до нового, 2011 року, мас-медія облетіла чутка про те, що ніби на ділянці ландшафтно-історичного парку в Бучі Київської області, саме там, де колись була дача Булгакових, розпочата котеджна забудова. І зразу пригадались “швондєри” в шкірянках, які все пробували “уплотніть” професора Преображенського в його квартирі. Схоже, історія повторюється...
Як за режимів Кучми, «помаранчево-біло-сердечної команди», так і за влади «сильних світа сього» - Партії Регіонів, політики інтенсивно обробляють язиками тему боротьби з корупцією, але тільки запіненими язиками, а більше й нічого, тільки плещуть, плещуть і плещуть…

«Спритність махляра не виправдовує махлярства,

Але шахрайство в великих розмірах возвеличує шахрая!

Випорожнити чужу кишеню – соромно,

Приховати чужий мільйон – зухвало,

Але вкрасти корону – справа безкінечно видатна!

Сором стає тим  менше, чим більше буває Вада!»

 

Як відомо, під час місцевих виборів, Україна не склала іспиту на демократію, і Приірпіння не стало тут виключенням. З жалем можемо констатувати, що таке ганебне явище як «ківаловщина» не тільки повернулося в Ірпінський регіон, але й «буйно розцвіло» в ірпінській ТВК. Хоча це було очікувано, адже за Центральну Виборчу Комісію «партійно» відповідав «смотрящий» від регіонів Сергій Ківалов. Так, той самий Ківалов якого народ так ніжно прозвав «Сергійко-Підрахуй».
 
Тому як казав Кучма «все повертається …».

Треба миром,  громадою обух сталить і добре вигострить сокиру

та й заходиться вже будить хиренну волю

Тарас Шевченко 

 29 вересня Бучанська міська організація ВО «Свобода» провела збори по висуненню кандидатів у депутати по багатомандатному виборчому округу в м. Бучі Київської області. 2-го жовтня протокол зборів і відповідна документація кандидатів (заяви, автобіографії, фотокартки, декларації) були подані до Бучанської міської виборчої комісії. Лише на третій день комісія розглянула наше питання і прийняла рішення про відмову в реєстрації списку кандидатів ВО «Свобода». У відповідності до виборчого законодавства, рішення комісії повинно було бути нам видано на протязі одного дня. Наш представник, Тетяна Осадча та голова Бучанської міської організації ВО «Свобода» Володимир Завертанов з 9-ї ранку 6-го жовтня просили голову комісії від партії Регіоні Данькевич О.В. видати рішення. І ось тут усе почалося...

9-го вересня цього року в м. Бучі Київської області відбулося засідання Ради регіонів. Це засідання відкрив і проводив Президент України Віктор Янукович. Перед цим він взяв участь в церемонії відкриття погруддя Т. Г. Шевченку на території Бучанського інтернату. За два дні до того, Бучанська міська організація ВО «Свобода» на зборах прийняла рішення взяти участь у мирній церемонії покладання квітів, про що було повідомлено Бучанську міську раду відповідним листом, згідно чинного законодавства. Однак, уже восьмого вересня Ірпінський міський суд прийняв постанову, за якою Бучанській міській організації ВО «Свобода» було заборонено брати участь в урочистій церемонії відкриття пам’ятника і своєю присутністю дратувати пана Президента і його вельмишановне оточення.

 

Лічильник (footer)

 MyCounter - счётчик и статистика