На головну
  Народна Воля №2
  Тема номера:
  Кримінальна
  демократія України
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 130 МБ.
  Завантажити номер №2
  Народна Воля №5
  Тема номера:
  Воровской сходняк
  в белых воротничках
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 37 МБ.
  Завантажити номер №5
  Народна Воля №6
  Тема номера:
  Політична корупція
  влади та опозиції
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 4 МБ.
  Завантажити номер №6

Кумедна політична рубрика

 

24 лютого, порушивши Регламент, Закон і Конституцію України, наплювавши на думку виборців, депутатська "тушко-більшість" Вишневого, невеликого містечка в Київській області, просто так ВЗЯЛИ і ЗНЯЛИ опозиційного мера. Ця історія, точніше - істерія, тягнеться чи ледве не з першого дня приходу Миколи Ляшенко до влади. Уже дуже він був незручний обласному і районний керівництву!

Виступаючи на урочистих зборах з нагоди Дня Соборності України, наш Президент підтвердив, що реформи в Україні, ініційовані правлячою Партією Регіонів, є заразними, а тому і шкідливими для народу України. Можна це було б розглядати, як черговий ляпсус пана Президента, до яких ми всі звикли, але надто вже він був влучним, щоб бути випадковим. 

Сесія з елементами мазохізму…
 а ще часткової амнезії, містики та небаченої щедрості і всепоглинаючої любові до народу
 
Ось так, якщо дуже стисло, можна охарактеризувати те, що відбувалося за день по Водохрещі на 6-й сесії 6-го скликання Ірпінської міської ради.
Ну скажіть, на Бога, як ще, крім втручання потойбічних сил, можна пояснити кількість працюючих у структурах виконавчого комітету 175 з половиною чоловік? А проголосували і нате вам – є! Таким чином скоротили штат на стільки то, як того вимагає партія і уряд. Чи навпаки. Хоча так і залишилося без відповіді питання, а який економічний зиск дасть це скорочення. Підозрюю, що приблизно такий же, як і вікопомний азаро-тігіпкінський податковий кодекс. Виявляється, що після його  введення ірпінський міський бюджет втратить 2 мільйони гривень! Запитання телеглядачів – то на хрена було кров проливати!?   Відповіді на це я не дочекався. Як залишилося загадкою й те у якому відділі  працює ота половина держслужбовця. Знаєте, щось останнім часом і так нерви ні к чорту. То ж не хотілося б у якомусь з кабінетів уздріти отаке – потім від енурезу ні одна ірпінська ворожка не відшепче!
На безглузде питання, чому мене, націоналіста, так переймають проблеми, пов’язані з Міхаїлом Булгаковим, який зовсім не слабував на прихильність до українства, зразу відповім:
- А я слабую в тяжкій формі на любов і повагу до культури, не можу стояти осторонь, коли на наших очах нищиться те, що складає фонд світових культурних надбань. Незадовго до нового, 2011 року, мас-медія облетіла чутка про те, що ніби на ділянці ландшафтно-історичного парку в Бучі Київської області, саме там, де колись була дача Булгакових, розпочата котеджна забудова. І зразу пригадались “швондєри” в шкірянках, які все пробували “уплотніть” професора Преображенського в його квартирі. Схоже, історія повторюється...
Як за режимів Кучми, «помаранчево-біло-сердечної команди», так і за влади «сильних світа сього» - Партії Регіонів, політики інтенсивно обробляють язиками тему боротьби з корупцією, але тільки запіненими язиками, а більше й нічого, тільки плещуть, плещуть і плещуть…

«Спритність махляра не виправдовує махлярства,

Але шахрайство в великих розмірах возвеличує шахрая!

Випорожнити чужу кишеню – соромно,

Приховати чужий мільйон – зухвало,

Але вкрасти корону – справа безкінечно видатна!

Сором стає тим  менше, чим більше буває Вада!»

 

Як відомо, під час місцевих виборів, Україна не склала іспиту на демократію, і Приірпіння не стало тут виключенням. З жалем можемо констатувати, що таке ганебне явище як «ківаловщина» не тільки повернулося в Ірпінський регіон, але й «буйно розцвіло» в ірпінській ТВК. Хоча це було очікувано, адже за Центральну Виборчу Комісію «партійно» відповідав «смотрящий» від регіонів Сергій Ківалов. Так, той самий Ківалов якого народ так ніжно прозвав «Сергійко-Підрахуй».
 
Тому як казав Кучма «все повертається …».