На головну
  Народна Воля №2
  Тема номера:
  Кримінальна
  демократія України
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 130 МБ.
  Завантажити номер №2
  Народна Воля №5
  Тема номера:
  Воровской сходняк
  в белых воротничках
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 37 МБ.
  Завантажити номер №5
  Народна Воля №6
  Тема номера:
  Політична корупція
  влади та опозиції
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 4 МБ.
  Завантажити номер №6

Кумедна політична рубрика

 


Істерія навколо нищення лісового фонду України не припинилася. Живим прикладом того можуть слугувати кинуті під сокиру в Київській області останні 18 га бучанського лісу міським головою паном Федоруком спільно з правлячою елітою депутатського корпусу, представленою Партією Регіонів.
 До нас дійшла інформація, що останнім часом у невідомому краї, аж на Донбасі, відмічається різке зменшення населення.  За неофіційними даними Міністерства охорони здоров'я спостерігається епідемія агорафобії  (боязні відкритого простору),

Інформація, яку ми зараз оприлюднюємо, приховується як правоохоронними структурами, так і  ЗМІ. А саме – в першій декаді серпня цього року працівники СБУ взяли під варту за отримання хабаря одного з працівників Ірпінської прокуратури Київської області, а також працівника УБОЗа   і слідчого ірпінської міліції.

 

В місті Буча Київської області 5.08.2011 під час будівельних робіт житлового кварталу «Новатор» трапилася трагедія внаслідок якої, одна людина загинула, а інша – знаходиться в реанімації у тяжкому стані. 

Якщо в Ірпені будівельний бізнес контрольований «семейным гнёздышком» Петра Мельника, то в Бучі цей бізнес в руках «семейного гнёздышка» Федорука та його рідного дядька – Яцюка. Обидва «гнёздышка» процвітають під патронатом рідної їм партії регіонів, керуючись «понятіями» кримінально-корумпованого середовища.

Буквально на днях всю Україну сколихнула подія в Ірпені. Коротко можна сказати таке: новий депутатський корпус, більшість якого складається з представників Партії регіонів, роздерибанили в м.Iрпені Київської області навіть паркову зону, на території якої розташовані історичні пам'ятки, зокрема могили солдатів, полеглих при звільненні міста від німецької окупації.
Sic transit gloria mundis

Кожне покоління має своїх кумирів у кінематографі. Сподіваюся, що не помилюся, якщо скажу, для нашого одним з кумирів - був Смуглянка із фільму «В бой идут одни старики». Так, саме Смуглянка, а не Віктор Щедронов (за фільмом) чи Сергій Підгорний, мешканець сусідньої Бучі, актор. 

Лічильник (footer)

 MyCounter - счётчик и статистика