На головну
  Народна Воля №2
  Тема номера:
  Кримінальна
  демократія України
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 130 МБ.
  Завантажити номер №2
  Народна Воля №5
  Тема номера:
  Воровской сходняк
  в белых воротничках
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 37 МБ.
  Завантажити номер №5
  Народна Воля №6
  Тема номера:
  Політична корупція
  влади та опозиції
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 4 МБ.
  Завантажити номер №6

Кумедна політична рубрика

 

Найулюбленіші схеми освоєння бюджетних мільйонів у виконанні ректора податкового держуніверситету Петра Мельника, «любого друзя» Миколи Азарова. Він державним коштом поселив своїх студентів в гуртожитку свого сина.

Під Києвом земля дорога, а надто в таких курортних і гарних районах, як Киїське полісся. Одним з таких і є наш рідний Ірпінь. В місті всім відомо - отримати землю ірпінцеві чесним шляхом неможливо. Тільки за гроші і слід знати, кому й скіільки дати. А от длядекого наша земля просто предмет торгу і можливості нажитися. Показовим є, наприклад, матеріал, нещодавно опублікований на сайті Київської обласної організації ВО "СВОБОДА":

24 лютого, порушивши Регламент, Закон і Конституцію України, наплювавши на думку виборців, депутатська "тушко-більшість" Вишневого, невеликого містечка в Київській області, просто так ВЗЯЛИ і ЗНЯЛИ опозиційного мера. Ця історія, точніше - істерія, тягнеться чи ледве не з першого дня приходу Миколи Ляшенко до влади. Уже дуже він був незручний обласному і районний керівництву!

Виступаючи на урочистих зборах з нагоди Дня Соборності України, наш Президент підтвердив, що реформи в Україні, ініційовані правлячою Партією Регіонів, є заразними, а тому і шкідливими для народу України. Можна це було б розглядати, як черговий ляпсус пана Президента, до яких ми всі звикли, але надто вже він був влучним, щоб бути випадковим. 

Сесія з елементами мазохізму…
 а ще часткової амнезії, містики та небаченої щедрості і всепоглинаючої любові до народу
 
Ось так, якщо дуже стисло, можна охарактеризувати те, що відбувалося за день по Водохрещі на 6-й сесії 6-го скликання Ірпінської міської ради.
Ну скажіть, на Бога, як ще, крім втручання потойбічних сил, можна пояснити кількість працюючих у структурах виконавчого комітету 175 з половиною чоловік? А проголосували і нате вам – є! Таким чином скоротили штат на стільки то, як того вимагає партія і уряд. Чи навпаки. Хоча так і залишилося без відповіді питання, а який економічний зиск дасть це скорочення. Підозрюю, що приблизно такий же, як і вікопомний азаро-тігіпкінський податковий кодекс. Виявляється, що після його  введення ірпінський міський бюджет втратить 2 мільйони гривень! Запитання телеглядачів – то на хрена було кров проливати!?   Відповіді на це я не дочекався. Як залишилося загадкою й те у якому відділі  працює ота половина держслужбовця. Знаєте, щось останнім часом і так нерви ні к чорту. То ж не хотілося б у якомусь з кабінетів уздріти отаке – потім від енурезу ні одна ірпінська ворожка не відшепче!
На безглузде питання, чому мене, націоналіста, так переймають проблеми, пов’язані з Міхаїлом Булгаковим, який зовсім не слабував на прихильність до українства, зразу відповім:
- А я слабую в тяжкій формі на любов і повагу до культури, не можу стояти осторонь, коли на наших очах нищиться те, що складає фонд світових культурних надбань. Незадовго до нового, 2011 року, мас-медія облетіла чутка про те, що ніби на ділянці ландшафтно-історичного парку в Бучі Київської області, саме там, де колись була дача Булгакових, розпочата котеджна забудова. І зразу пригадались “швондєри” в шкірянках, які все пробували “уплотніть” професора Преображенського в його квартирі. Схоже, історія повторюється...