На головну
  Народна Воля №2
  Тема номера:
  Кримінальна
  демократія України
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 130 МБ.
  Завантажити номер №2
  Народна Воля №5
  Тема номера:
  Воровской сходняк
  в белых воротничках
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 37 МБ.
  Завантажити номер №5
  Народна Воля №6
  Тема номера:
  Політична корупція
  влади та опозиції
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 4 МБ.
  Завантажити номер №6

Кумедна політична рубрика

 


1-14Війна — це дуже страшно. І більшість людей це розуміє. Проте, коли треба, наші люди готові взяти зброю і піти на захист своєї свободи і України. Не всі, звичайно, але дуже багато нас таких, хто пішов із зброєю на Російсько-Українську війну. Я був серед цих людей і з певністю можу сказати, що там простий соціальний зріз нашого суспільства. Просто звичайні Українці: не багаті, більше чи менше здорові, якось так влаштовані в житті, свідомі й не надто, Націоналісти і просто патріоти. Такими ми й повернулися, хто повернувся. Що ж тут нас чекало?

Ця кримінальна історія бере початок із 2000-их років. Саме тоді було створене організоване злочинне угрупування вихідцями із славної Великої Медведівки, що на Хмельниччині. Засновниками його були Бучанський селищний голова Анатолій Федорук та заступник прокурора Київської області Анатолій Матвієць. Мета організації – незаконне отримання особистої вигоди коштом громади та державної власності. Тобто, перший краде, а другий надає йому кримінальну «кришу».

7-го жовтня цього року активна громада Бучі та Приірпіння, яка не збирається миритися з узурпаторською політикою місцевої влади в особі злочинця Федорука та його прихвостнів із захоплення життєвого простору громади та знищення Бучанського лісу, прибрала загорожу, якою було вкрадено частину нашої території.

На всіх брифінгах та прес-конференціях Генеральний прокурор України Юрій Луценко підтвердив факти злочинної діяльності з ознаками корупції, які в продовж тривалого часу вчинялися Бучанським міським головою Анатолієм Федоруком та його кумом і компаньйоном по бізнесу Володимиром Карплюком. В той же час він наполегливо їм радив іти на співпрацю із слідством. Слідство тривало понад рік, де нарешті ГПУ закінчила слідчі дії та, на даний час, ознайомлює з матеріалами судової справи підозрюваних осіб. За цими матеріалами «світило» Федоруку і його організованому злочинному угрупуванню за ч.2 ст. 364 ККУ від 3 до 6 років, ч. 5 ст. 191 ККУ від 7 до 12 років та ч.2. ст. 209 ККУ від 7 до 12 років тюрми.

Нарешті, за стільки років злочинної діяльності з дерибану   землі та знищення Бучанського лісу, про­ку­ра­­­ту­рою відкрито кримінальне провадження з діяльності посадової особи Бучанської міської ради, завідуючої відділом містобудування та архітектури Ткаченко Валентини Григорівни.

Народне прислівя каже «Не було щастя, так нещастя допомогло»

Так сталося і в нашому випадку. Недолугі юристи Бучанського міського голови А. П. Федорука порадили йому звернутися з позовною заявою до Господарського суду м. Києва з метою визнати правочин між Київською обласною радою та Бучанською міською радою в частині передачі повноважень з обслуговування зелених насаджень за відсутності Акту прийому-передачі цих зелених насаджень. Суд відмовив в задоволенні позову Бучанській міській раді.