На головну
  Народна Воля №2
  Тема номера:
  Кримінальна
  демократія України
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 130 МБ.
  Завантажити номер №2
  Народна Воля №5
  Тема номера:
  Воровской сходняк
  в белых воротничках
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 37 МБ.
  Завантажити номер №5
  Народна Воля №6
  Тема номера:
  Політична корупція
  влади та опозиції
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 4 МБ.
  Завантажити номер №6

Кумедна політична рубрика

 

Зовсім недавно, а точніше, ­­­22 лютого поточного року в Ірпені біля міськвиконкому відбувся дуже добре організований захід протесту з вимогою відставки міського голови та депутатів міської ради. Основою мітингу служив той «бєспрєдєл», який творить влада Ірпеня проводячи дерибан землі, хаотичну забудову та інші актуальні проблеми, які стосуються громади Ірпеня.

Можливі наслідки дешевого житла у Бучі   

Останнім часом рекламні агентства рясніють оголошеннями дешевого житла в м. Буча Київської області. І в цьому немає нічого дивного, так як монополія будівельного бізнесу в Бучі здійснюється «професійними» будівельними компаніями: ТОВ «Будрегіонінвест»,  ТОВ «Сарафан» і «Новатор», які належать і повністю підконтрольні родинному клану Бучанського міського голови Федорука А. П. А саме :

У попередній публікації на нашому сайті розміщені матеріали, що підтверджують факти злочинів посадових осіб з ознаками корупції в сфері будівельного бізнесу, дерибану землі і квартир, які мають місце в м. Буча Київської області. Вказані матеріали було направлено на ім’я Самого найголовнішого поборника корупції Президента України, депутатам ВР України, а також Першому заступнику голови Київської облдержадміністрації  Москаленку Я.М. Так ось, якщо попередні адресати роздумують як реагувати на факти корупційних діянь та на їх припинення то пан Москаленко відреагував одним з перших і в такий спосіб, як він вважає, виконав свій службовий обов’язок - захистив інтереси держави. Власне кажучи, ця відписка може впевнено претендувати на премію  журналу «Перець» в рубриці «страшне перо не в гусака».

УВАГА!!! КОРУПЦІЯ! Або ворон ворону ока не виклює?..

        Народне прислів'я здавна каже “Ворон воронові ока не виклює”. Це так, ніби вже й відомо, але “Народна Воля» вирішила ще раз підтвердити цю мудрість. Ми направили Ґарантові Коституції і законності в Україні, лідерам деяких партій, посадовим особам, депутатам ВР та кандидатам в депутати до ВР подібні листи, з урахуванням тої чи іншої персоналії, беручи до уваги  його місце в політичній ієрархії, посаду та повноваження. Просимо ознайомитися з редакцією цього листа на ім"я першого адресата і дати йому свою оцінку.

На фото: ці любязні посмішки виразно вказують на попередні закулісні домовленості про легалізацію корупційних схем, зокрема в місті Буча Київської області.

 


Офіційно влада взяла курс на подолання корупції. Навіть закони напродукувала. Проте, на відміну від Грузії, боротись з корупціонерами не почала, а стала жити за принципом: хочеш побороти корупцію, тоді очолюй її.


Саме тому сьогодні українці спостерігають неприкриті прояви корупції, які влада навіть не бере на себе зобов’язання пояснювати або виправдовувати. Українців тримають за таких собі дурнів, а виходячи на ТВ, голосно наголошують, що боротьба з корупцією – головна мета, і що той же Луценко сидить саме за прояв корупції, що буцімто він не тільки махлював з грошима для святкування Дня МВД, а ще й, бусурман, надав житло своєму водієві.

Можливо б, люди повірили у щирість української влади, аби не одне «але». Річ у тім, що нині чиновники і прокурори крадуть з бюджету чимало коштів, а також не відмовляють собі і в отриманні житла. Проте тих, хто сьогодні незаконно отримує житлові метри, в СІЗО не саджають, оскільки ці особи – прокурори, і їм порушувати закон – нормальне явище.

 

 Про те, як голова Хмельницької області пан І. В. Гладуняк обзаводиться власністю в Бучі Київської області ми вже писали. Виявляється, він не один такий. РИгіонали ідуть слідом і зажерливістю не поступаються! 

Лічильник (footer)

 MyCounter - счётчик и статистика