На головну
  Народна Воля №2
  Тема номера:
  Кримінальна
  демократія України
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 130 МБ.
  Завантажити номер №2
  Народна Воля №5
  Тема номера:
  Воровской сходняк
  в белых воротничках
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 37 МБ.
  Завантажити номер №5
  Народна Воля №6
  Тема номера:
  Політична корупція
  влади та опозиції
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 4 МБ.
  Завантажити номер №6

Кумедна політична рубрика

 


Офіційно влада взяла курс на подолання корупції. Навіть закони напродукувала. Проте, на відміну від Грузії, боротись з корупціонерами не почала, а стала жити за принципом: хочеш побороти корупцію, тоді очолюй її.


Саме тому сьогодні українці спостерігають неприкриті прояви корупції, які влада навіть не бере на себе зобов’язання пояснювати або виправдовувати. Українців тримають за таких собі дурнів, а виходячи на ТВ, голосно наголошують, що боротьба з корупцією – головна мета, і що той же Луценко сидить саме за прояв корупції, що буцімто він не тільки махлював з грошима для святкування Дня МВД, а ще й, бусурман, надав житло своєму водієві.

Можливо б, люди повірили у щирість української влади, аби не одне «але». Річ у тім, що нині чиновники і прокурори крадуть з бюджету чимало коштів, а також не відмовляють собі і в отриманні житла. Проте тих, хто сьогодні незаконно отримує житлові метри, в СІЗО не саджають, оскільки ці особи – прокурори, і їм порушувати закон – нормальне явище.

 

 Про те, як голова Хмельницької області пан І. В. Гладуняк обзаводиться власністю в Бучі Київської області ми вже писали. Виявляється, він не один такий. РИгіонали ідуть слідом і зажерливістю не поступаються! 


Істерія навколо нищення лісового фонду України не припинилася. Живим прикладом того можуть слугувати кинуті під сокиру в Київській області останні 18 га бучанського лісу міським головою паном Федоруком спільно з правлячою елітою депутатського корпусу, представленою Партією Регіонів.
 До нас дійшла інформація, що останнім часом у невідомому краї, аж на Донбасі, відмічається різке зменшення населення.  За неофіційними даними Міністерства охорони здоров'я спостерігається епідемія агорафобії  (боязні відкритого простору),

Інформація, яку ми зараз оприлюднюємо, приховується як правоохоронними структурами, так і  ЗМІ. А саме – в першій декаді серпня цього року працівники СБУ взяли під варту за отримання хабаря одного з працівників Ірпінської прокуратури Київської області, а також працівника УБОЗа   і слідчого ірпінської міліції.

 

В місті Буча Київської області 5.08.2011 під час будівельних робіт житлового кварталу «Новатор» трапилася трагедія внаслідок якої, одна людина загинула, а інша – знаходиться в реанімації у тяжкому стані. 

Якщо в Ірпені будівельний бізнес контрольований «семейным гнёздышком» Петра Мельника, то в Бучі цей бізнес в руках «семейного гнёздышка» Федорука та його рідного дядька – Яцюка. Обидва «гнёздышка» процвітають під патронатом рідної їм партії регіонів, керуючись «понятіями» кримінально-корумпованого середовища.