На головну
  Народна Воля №2
  Тема номера:
  Кримінальна
  демократія України
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 130 МБ.
  Завантажити номер №2
  Народна Воля №5
  Тема номера:
  Воровской сходняк
  в белых воротничках
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 37 МБ.
  Завантажити номер №5
  Народна Воля №6
  Тема номера:
  Політична корупція
  влади та опозиції
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 4 МБ.
  Завантажити номер №6

Кумедна політична рубрика

 

В останній день пленарного засідання Верховної Ради, 5-го липня, був виголошений депутатський запит до Генеральної Прокуратури України щодо приховування прокуратурою Київської області фактів злочинів, вчинених родинним кланом Федорука в будівельному бізнесі.

Зовсім недавно, а точніше, ­­­22 лютого поточного року в Ірпені біля міськвиконкому відбувся дуже добре організований захід протесту з вимогою відставки міського голови та депутатів міської ради. Основою мітингу служив той «бєспрєдєл», який творить влада Ірпеня проводячи дерибан землі, хаотичну забудову та інші актуальні проблеми, які стосуються громади Ірпеня.

Можливі наслідки дешевого житла у Бучі   

Останнім часом рекламні агентства рясніють оголошеннями дешевого житла в м. Буча Київської області. І в цьому немає нічого дивного, так як монополія будівельного бізнесу в Бучі здійснюється «професійними» будівельними компаніями: ТОВ «Будрегіонінвест»,  ТОВ «Сарафан» і «Новатор», які належать і повністю підконтрольні родинному клану Бучанського міського голови Федорука А. П. А саме :

У попередній публікації на нашому сайті розміщені матеріали, що підтверджують факти злочинів посадових осіб з ознаками корупції в сфері будівельного бізнесу, дерибану землі і квартир, які мають місце в м. Буча Київської області. Вказані матеріали було направлено на ім’я Самого найголовнішого поборника корупції Президента України, депутатам ВР України, а також Першому заступнику голови Київської облдержадміністрації  Москаленку Я.М. Так ось, якщо попередні адресати роздумують як реагувати на факти корупційних діянь та на їх припинення то пан Москаленко відреагував одним з перших і в такий спосіб, як він вважає, виконав свій службовий обов’язок - захистив інтереси держави. Власне кажучи, ця відписка може впевнено претендувати на премію  журналу «Перець» в рубриці «страшне перо не в гусака».