На головну
  Народна Воля №2
  Тема номера:
  Кримінальна
  демократія України
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 130 МБ.
  Завантажити номер №2
  Народна Воля №5
  Тема номера:
  Воровской сходняк
  в белых воротничках
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 37 МБ.
  Завантажити номер №5
  Народна Воля №6
  Тема номера:
  Політична корупція
  влади та опозиції
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 4 МБ.
  Завантажити номер №6

Кумедна політична рубрика

 

Ось так пролєтаріат України та голова Комітету ВР України по боротьбі з корупцією Ігор Калєтнік з використанням службового становища заробляє на корупції в Бучі. Тобто, не бореться з корупцією, а її очолює, "кришуючи" корупціонера місцевого рівня - Федорука, спочатку "наїхавши" на нього, а потім урвавши для себе 15 га Бучанського лісу, не давши ходу цим матеріалам.

Буча в Україні відома не лише великою господарською політикою Бучанського міського голови А.П.Федорука, а й масшабними тіньовими схемами спекулятивного ринку землі та цинічного знищення Лісового фонду міста площею 890 га.

Думаю, що не відкрию таємницю про те, що корупція додушує державу та народ України в цілому. Однією маленькою складовою України є і наше Приірпіння, яке складається з міст Ірпеня, Бучі та селищ Ворзеля, Гостомеля, Коцюбинського.

Під корупцією ми розуміємо в даному випадку дії та бездіяльність державних органів та органів місцевого самоврядування, які не виконують, або виконують неналежним чином покладені на них повноваження по обслуговуванню потреб громадян, на які вони мають права у відповідності до Законів та Конституції України. Як показує практика, всі чиновники не хочуть виконувати свої обов’язки, а замість цього гамують своє захланство та ненажерливі апетити шляхом поборів та грабування майна усієї громади. Так ось, обов’язок прокуратури України – здійснювати нагляд за дотриманням законності та проявів корупції. В нашому регіоні ці повноваження має прокурор Ірпеня Мирослав Васильович Пацкан.

Засіданя Верховної Ради 16-го січня цього року можна сміливо взяти в чергу на реєстрацію рекордів до книги Гінеса за швидкістю прийнятих законів. спрямовних на знищення демократії, встановлення кривавої диктатури кримінального режиму Януковича та наступу на права людини. Нема нічого дивного, що в один день закони, прийняті з порушенням всіх процедурних норм регламенту Верховної Ради, підписані спікером і Президентом.

«Доктор! Дайте мне таблетки от жадности.

И побольше, доктор, побольше!»

Журналісти вже писали, яке майно залишив ректор Національного університету державної податкової служби Петро Мельник, що втік, - чотири будинки, квартира в центрі Києва, два гаражі, чотири земельні ділянки в різних куточках країни.

Дуже часто в ЗМІ ми бачимо подані піар службами прокуратури звіти про непосильну роботу в боротьбі з корупцією. Однак, коли питання про розкрадання державної і комунальної власності Ірпінського регіону набуло рис публічного скандалу, на засідання Комітету ВР України з питань боротьби з організованою злочинністю й корупцією був запрошений для звіту прокурор Київської області пан Вітязь. У останнього не вистачило мужності чесно відзвітувати перед народними обранцями про свою діяльнсть з означених питань.

Лічильник (footer)

 MyCounter - счётчик и статистика