На головну
  Народна Воля №2
  Тема номера:
  Кримінальна
  демократія України
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 130 МБ.
  Завантажити номер №2
  Народна Воля №5
  Тема номера:
  Воровской сходняк
  в белых воротничках
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 37 МБ.
  Завантажити номер №5
  Народна Воля №6
  Тема номера:
  Політична корупція
  влади та опозиції
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 4 МБ.
  Завантажити номер №6

Кумедна політична рубрика

 

Засіданя Верховної Ради 16-го січня цього року можна сміливо взяти в чергу на реєстрацію рекордів до книги Гінеса за швидкістю прийнятих законів. спрямовних на знищення демократії, встановлення кривавої диктатури кримінального режиму Януковича та наступу на права людини. Нема нічого дивного, що в один день закони, прийняті з порушенням всіх процедурних норм регламенту Верховної Ради, підписані спікером і Президентом.

«Доктор! Дайте мне таблетки от жадности.

И побольше, доктор, побольше!»

Журналісти вже писали, яке майно залишив ректор Національного університету державної податкової служби Петро Мельник, що втік, - чотири будинки, квартира в центрі Києва, два гаражі, чотири земельні ділянки в різних куточках країни.

Дуже часто в ЗМІ ми бачимо подані піар службами прокуратури звіти про непосильну роботу в боротьбі з корупцією. Однак, коли питання про розкрадання державної і комунальної власності Ірпінського регіону набуло рис публічного скандалу, на засідання Комітету ВР України з питань боротьби з організованою злочинністю й корупцією був запрошений для звіту прокурор Київської області пан Вітязь. У останнього не вистачило мужності чесно відзвітувати перед народними обранцями про свою діяльнсть з означених питань.


Прокуратура Київської області відповіла народному депутату Віктору Януковичу, що не він, а інший громадянин є власником скандальної ділянки площею понад 14 гектарів у місті Буча.

Наша боротьба з корупцією, дерибаном земель і нищенням лісу та хаотичною забудовою з ознаками корупції місцевих посадовців все-таки має певні наслідки. На попередні наші публікації Комітет ВР України з питань боротьби з організваною злочинністю і корупцією відреагував тим, що призначив засідання Комітету з означених питань, які мають місце в Бучі.

Матеріали із сайту "Українська правда"