На головну
  Народна Воля №2
  Тема номера:
  Кримінальна
  демократія України
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 130 МБ.
  Завантажити номер №2
  Народна Воля №5
  Тема номера:
  Воровской сходняк
  в белых воротничках
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 37 МБ.
  Завантажити номер №5
  Народна Воля №6
  Тема номера:
  Політична корупція
  влади та опозиції
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 4 МБ.
  Завантажити номер №6

Кумедна політична рубрика

 

Гадаю, що я не відкрию таємницю, коли скажу, що прокуратура України перебрала на себе функції приватної контори із захисту інтересів кримінально-корумпованого середовища. Тобто, на протязі тривалого часу доблесна прокуратура не лише покривала злочини посадових осіб при розкраданні державної та комунальної власності, а й перебувала в долі при реалізації цих корупційних схем.

Мушу нагадати, що у кінці лютого цього року небайдужі мешканці на Приірпінні  провели акцію "Автомайдан" з вимогою до прокурора Ірпеня Мирослава Пацкана припинити покривати місцевих чиновників при розкраданні ними державної та комунальної власності. Спочатку прокурор пішов назустріч вимогам громади, була створена робоча група з перевірки заяв та скарг громадян на безчинства місцевої влади. Однак, коли під час перевірки діяльності влади почали виявлятися все нові і нові факти злочинів, і ми почали вимагати від нього належного реагування щодо порушення кримінальних справ проти конкретних посадових осіб, прокурор Пацкан тупо усунувся від виконання своїх прямих обов'язків і залишився вірним режиму Януковича. Ось один із прикладів.

Ось так пролєтаріат України та голова Комітету ВР України по боротьбі з корупцією Ігор Калєтнік з використанням службового становища заробляє на корупції в Бучі. Тобто, не бореться з корупцією, а її очолює, "кришуючи" корупціонера місцевого рівня - Федорука, спочатку "наїхавши" на нього, а потім урвавши для себе 15 га Бучанського лісу, не давши ходу цим матеріалам.

Буча в Україні відома не лише великою господарською політикою Бучанського міського голови А.П.Федорука, а й масшабними тіньовими схемами спекулятивного ринку землі та цинічного знищення Лісового фонду міста площею 890 га.

Думаю, що не відкрию таємницю про те, що корупція додушує державу та народ України в цілому. Однією маленькою складовою України є і наше Приірпіння, яке складається з міст Ірпеня, Бучі та селищ Ворзеля, Гостомеля, Коцюбинського.

Під корупцією ми розуміємо в даному випадку дії та бездіяльність державних органів та органів місцевого самоврядування, які не виконують, або виконують неналежним чином покладені на них повноваження по обслуговуванню потреб громадян, на які вони мають права у відповідності до Законів та Конституції України. Як показує практика, всі чиновники не хочуть виконувати свої обов’язки, а замість цього гамують своє захланство та ненажерливі апетити шляхом поборів та грабування майна усієї громади. Так ось, обов’язок прокуратури України – здійснювати нагляд за дотриманням законності та проявів корупції. В нашому регіоні ці повноваження має прокурор Ірпеня Мирослав Васильович Пацкан.

Засіданя Верховної Ради 16-го січня цього року можна сміливо взяти в чергу на реєстрацію рекордів до книги Гінеса за швидкістю прийнятих законів. спрямовних на знищення демократії, встановлення кривавої диктатури кримінального режиму Януковича та наступу на права людини. Нема нічого дивного, що в один день закони, прийняті з порушенням всіх процедурних норм регламенту Верховної Ради, підписані спікером і Президентом.