На головну
  Народна Воля №2
  Тема номера:
  Кримінальна
  демократія України
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 130 МБ.
  Завантажити номер №2
  Народна Воля №5
  Тема номера:
  Воровской сходняк
  в белых воротничках
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 37 МБ.
  Завантажити номер №5
  Народна Воля №6
  Тема номера:
  Політична корупція
  влади та опозиції
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 4 МБ.
  Завантажити номер №6

Кумедна політична рубрика

 


Нещодавно ми були свідками ряду програм та сюжетів на багатьох загальнонаціональних телеканалах України щодо корупційної діяльності посадових осіб Приірпіння. Підставою цьому була декларація мільйонних доходів мера Ірпеня Володимира Карплюка за 2014 рік та його коментарі, як він ЧЕСНО  здобув ці статки. Хочу підняти історію природи походження його капіталів з хронологією успішної діяльності Карплюка як бізнесмена та посадової особи водночас.

      


Сьогодні Віктор Бархоленко був викликаний повісткою до слідчого СВ Ірпінського МВ. Як мені стало від
омо, його інкримінують злочини, які стосуються того невеличкого бізнесу, яким він заробляє собі на життя. Конкретніше: Віктор на протязі тривалого часу веде боротьбу з посадовими особами органів місцевого самоврядування, які через корупційні схеми розкрадають державну та комунальну власність, а також нищать природні ресурси Приірпіння під прикриттям прокуратури.

 

17 жовтня з 15 до 16-ї години дня молодий суддя Андрій Мікулін виніс судове рішення про скасування злочинного рішення Бучанської ради 2002 року про переведення земель Лісового фонду до категорії забудови та скаскування 141-го державного акту на земельні ділянки в межах Бучанського Межигір"я, фактичним власником якого був рИгівський посіпака комуніст Ігор Калєтнік.

10.10.2014 року відбулося повторне засідання Ірпінського міського суду за позовом екс-заступника прокурора Київської області А. А Матвійця до голови Київської обласної громадської організації «Народна Воля» Віктора Бархоленка щодо захисту своєї  і честі, і гідності, і навіть ділової репутації.

Зовсім недавно в засобах масової інформації була скандальна передача на тему причетності високих посадових осіб та політиків до такого собі Бучанського «Межигіря» площею 15 га з парканом 10-ти метрової висоти на території Бучанського лісу. Під час проведення журналістського розслідування з’ясувалося, що прямим спадкоємцем цієї власності є екс перший віце-спікер, пролетарій в законі та вірний цепний пес сім’ї Януковича – «товаріщ» Калєтнік.

В нашій попередній публікації "Прокурор Пацкан - кримінальна криша корупції на Приірпінні" ми виявили факт відмивання державних коштів в сумі понад 2 млн. грн. при прокладанні каналізаційної мережі в мікрорайоні Лісова Буча. Ще в березні місяці цього року мною особисто було проінформовано прокуратуру Ірпеня щодо цього злочину. Лише в червні місяці Ірпінська прокуратура спільно з фінансово-економічною інспекцією нарешті «соізволили» провести перевірку, та підготували Акт перевірки, вказавши лише завищення розцінок на суму 170 тис. грн., а відсутність виконаних робіт «тіпа» не виявили взагалі…