На головну
  Народна Воля №2
  Тема номера:
  Кримінальна
  демократія України
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 130 МБ.
  Завантажити номер №2
  Народна Воля №5
  Тема номера:
  Воровской сходняк
  в белых воротничках
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 37 МБ.
  Завантажити номер №5
  Народна Воля №6
  Тема номера:
  Політична корупція
  влади та опозиції
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 4 МБ.
  Завантажити номер №6

Кумедна політична рубрика

 

21-го березня Ірпінський міський суд відмовив екс-заступнику прокурора Київської області А. А. Матвійцю в позовній заяві до Голови Київської обласної громадської організаці "Народна Воля" Віктора Бархоленка.

А тепер я хочу розповісти чому і за яких обставин пан прокурор подав позов і що він вимагав.

Вчергове переконуюся, що основним критерієм призначення чиновників на високі пости Президентом України є не їхня висока кваліфікація чи досвід, а навпаки – молодість і впливовість, підтверджена товщиною «кейсу».

Прямим свідченням того може слугувати чергове призначення. Маю на увазі нового губернатора нашої Київської області – Максима Мельничука. Зробимо невеличку історичну екскурсію до державницької діяльності його батька, Мельничука Дмитра Олексійовича, на той час ректора Національного Аграрного Університету (НАУ), нині перейменованого в НУБіП (Національний Університет біоресурсів і природокористування).

Тривала боротьба ГО «Народна Воля» та всіх патріотів і активістів Ірпеня і Бучі закінчилася перемогою громади. Саме в кінці, як підсумок 2015 року, ВСУ своєю Постановою поклав початок ламання хребта корупційним схемам дерибану земель України та знищення лісового фонду. 

Не так давно на телебаченні, в програмі «Гроші», ми були свідками журналістського розслідування будівельного бізнесу в Приірпінні будівельними компаніями, які напряму пов’язані з успішними мерами Бучі та Ірпеня. В цьому сюжеті, побудованому на документально-доказовій базі, чітко проглядається хронологія корумпованого будівельного бізнесу сімей Федорука та Карплюка.


В Приірпінні продовжують переслідувати і бити активістів, які висловлюються проти тотального знищення рекреаційної зони Київщини – Зеленого Приірпіння! Цього разу жертвою нападників став ворзелянин! Це вже п’ятий побитий активіст за часів спільного правління двох мерів-кумців, забудовників в Приірпінні – Карплюка та Федорука. І якщо раніше в інформаційних повідомленнях звучало так: «невідомі побили…», то тепер мусимо констатувати: «побив відомий…» , і дуже відомий, та ще і депутат Ворзельської селищної ради, вірний соратник скандального Петра Мельника, а в минулому голова земельної комісії Ворзеля та член злочинної Партії

Регіонів - Ковальчук Вадим Володимирович

На день Незалежності України представники громади Бучі та Приірпіння прийняли рішення, у відповідності до Ухвали Вищого спеціалізованого суду України, провести святковий захід на своїй території не за сценарієм остогидлої влади, а шляхом демонтажу символу корупції України, який знаходиться на території Бучі та отримав народну назву «Бучанське межигір’я».

Актив громад підготував все необхідне для здійснення цієї роботи. Тобто, зібралися грошима, найняли автокран, принесли з собою необхідні інструменти та придбали все необхідне для приготування традиційного для толоки, українського куліша.

Все розпочиналося так як і задумали громади. Під’їхав автокран, підтягнулися активісти з інструментами і, найголовніше, зібралася небайдужа громада.

Але ще раніше за громаду підтягнулися, і не в меншій кількості, мужні правоохоронні органи ірпінської, бучанської та обласної міліції, які для власної солідності притягнули за собою декілька автобусів спецпризначенців в бойовій амуніції.

Як ви гадаєте, за яким «іксом» вони «нарисувалися» в такій кількості? Відповідь може містити дві альтернативи, або підтримати законні наміри громади, або не дати можливості громаді демонтувати символ корупції.