На головну
  Народна Воля №2
  Тема номера:
  Кримінальна
  демократія України
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 130 МБ.
  Завантажити номер №2
  Народна Воля №5
  Тема номера:
  Воровской сходняк
  в белых воротничках
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 37 МБ.
  Завантажити номер №5
  Народна Воля №6
  Тема номера:
  Політична корупція
  влади та опозиції
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 4 МБ.
  Завантажити номер №6

Кумедна політична рубрика

 

Цей запис 2015 року. Саме телеканал НТН один із перших почав розкручувати тему корупційних схем знищення нашого лісу та дерибану землі  через підставних осіб з подальшим виведенням її на спекулятивний ринок землі. Понад десяток років потрібно було щоб прокуратура дала хід цим матеріалам. А до цього та ж доблесна прокуратура та інші паскуди паслася в нашому лісі, як козли в капусті. 

 

Віктор Бархоленко

Справа в тому, що забезпечення питною водою нашого регіону відбувається не так, як в Києві, забором з відкритих водосховищ Дніпра, а з підземних родовищ нашого ж таки регіону в межах басейну річок Ірпінь, Бучанка та Рокач.

6-го квітня громади Бучі та Приірпіння провели акцію протесту біля стін прокуратури Київської області. Власне кажучи, ми прийшли не просити цей підрозділ держави виконувати свій обов’язок на припинення злочинів з проявами корупції, які вчиняються посадовими особами місцевої влади в нашому регіоні, а гнати продажних прокурорів з їхніх посад.

21-го березня Ірпінський міський суд відмовив екс-заступнику прокурора Київської області А. А. Матвійцю в позовній заяві до Голови Київської обласної громадської організаці "Народна Воля" Віктора Бархоленка.

А тепер я хочу розповісти чому і за яких обставин пан прокурор подав позов і що він вимагав.

Вчергове переконуюся, що основним критерієм призначення чиновників на високі пости Президентом України є не їхня висока кваліфікація чи досвід, а навпаки – молодість і впливовість, підтверджена товщиною «кейсу».

Прямим свідченням того може слугувати чергове призначення. Маю на увазі нового губернатора нашої Київської області – Максима Мельничука. Зробимо невеличку історичну екскурсію до державницької діяльності його батька, Мельничука Дмитра Олексійовича, на той час ректора Національного Аграрного Університету (НАУ), нині перейменованого в НУБіП (Національний Університет біоресурсів і природокористування).