На головну
  Народна Воля №2
  Тема номера:
  Кримінальна
  демократія України
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 130 МБ.
  Завантажити номер №2
  Народна Воля №5
  Тема номера:
  Воровской сходняк
  в белых воротничках
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 37 МБ.
  Завантажити номер №5
  Народна Воля №6
  Тема номера:
  Політична корупція
  влади та опозиції
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 4 МБ.
  Завантажити номер №6

Кумедна політична рубрика

 

Не знаю, чи вистачить терпіння дочитати до кінця, але радив би дочитати, особливо тим, хто затежений.

Днями на сайті, де працює заступником головного редактора "незалежна" журналістка родом з Бучі Svitlana Ostapa, була опублікована статті під назвою "Буча в пустелі". Суть якої зводиться до нібито неправильних акцентів в ЗМІ щодо обставин обшуків у двох мерів та по суті нівелює Постанову Верховного суду України від 16 грудня 2015 року.

Шановний пане Прокуроре!

Народ України з надією сприйняв активні і реальні дії з розслідування корупційної діяльності міських голів Бучі та Ірпеня. Однак Ваша сьогоднішня заява інформаційному агентству "Інтерфакс-Україна" шокувала всю свідому громадськість Приірпіння та Бучі, після Ваших гучних заяв на всю Україну та дій прокуратури, спрямованих на реальну боротьбу із злочинною діяльністю з ознаками корупції, що завдали збитків державі в особливо великих розмірах, які вчинялися на протязі багатьох років посадовими особами - Федоруком та Карплюком. Змушений констатувати, що всі ці злочини з розкрадання державної та комунальної власності здійснювалися посадовою особою Бучанської міської ради - паном Федоруком, на протязі чотирнадцяти років. Логічно постає питання: чому на протязі такого тривалого часу вказана посадова особа досі не понесла персональної кримінальної відповідальності? Відповідь до банальнолсті проста, - тому, що пан Федорук успішно відкуповувався від правоохоронних органів. зокрема і від нашої доблесної прокуратури, яку Ви насьогодні очолюєте. Звертаю увагу, що факти системної злочинної діяльності пана Федорука реалізовувалися ним задовго до встановлення режиму Януковича.

Цей запис 2015 року. Саме телеканал НТН один із перших почав розкручувати тему корупційних схем знищення нашого лісу та дерибану землі  через підставних осіб з подальшим виведенням її на спекулятивний ринок землі. Понад десяток років потрібно було щоб прокуратура дала хід цим матеріалам. А до цього та ж доблесна прокуратура та інші паскуди паслася в нашому лісі, як козли в капусті. 

 

Віктор Бархоленко

Справа в тому, що забезпечення питною водою нашого регіону відбувається не так, як в Києві, забором з відкритих водосховищ Дніпра, а з підземних родовищ нашого ж таки регіону в межах басейну річок Ірпінь, Бучанка та Рокач.

6-го квітня громади Бучі та Приірпіння провели акцію протесту біля стін прокуратури Київської області. Власне кажучи, ми прийшли не просити цей підрозділ держави виконувати свій обов’язок на припинення злочинів з проявами корупції, які вчиняються посадовими особами місцевої влади в нашому регіоні, а гнати продажних прокурорів з їхніх посад.