На головну
  Народна Воля №2
  Тема номера:
  Кримінальна
  демократія України
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 130 МБ.
  Завантажити номер №2
  Народна Воля №5
  Тема номера:
  Воровской сходняк
  в белых воротничках
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 37 МБ.
  Завантажити номер №5
  Народна Воля №6
  Тема номера:
  Політична корупція
  влади та опозиції
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 4 МБ.
  Завантажити номер №6

Кумедна політична рубрика

 

У пересічного громадянина – наївного народу – виникає думка: „Чому злочини та злочинці залишаються непокараними”. Всьому цьому є пояснення – це корупція. Спробуємо дати визначення – що таке корупція. Це, коли певні державні структури, в компетенції яких є вирішення питань певного напрямку, перебирають на себе інші невластиві їм повноваження. Тобто, в даному випадку, прокуратура, яка покликана виявляти злочини і слідкувати за дотриманням законності, карати злочинців, займається адвокатською практикою, „відмазуючи” злочинців від відповідальності. Наприклад, „герой” земельного скандалу в Бучі, пан Федорук та його команда до цього часу залишається на плаву. Адже за наслідками висновків робочої групи з розпорядження земельними ресурсами від Київської обласної державної адміністрації, згаданій особі ще в 2005 році на його загребущі лапи потрібно було вдягнути наручники. Однак прокурор міста Ірпеня Оніщенко, заступник прокурора Київської області Матвієць, заступник Генерального Прокурора України Винокуров вперто прикривають його злочинні дії. З достовірних джерел відомо, що ще в 2005 році, коли були виявлені факти злочинів з дерибану землі, пан Федорук звернувся за допомогою до прокурора Винокурова. Той загадав йому за кримінальний „дах” суму в 240 000 доларів. Однак зійшлися на 200 000 доларів. Тому дати хід порушеним кримінальним справам неможливо, вони „заморожені”, а у відкритті нових просто тупо відмовляють.
Маю зазначити, що ще 28.09.2007 року була порушена кримінальна справа Генеральною прокуратурою № 49-2244 за фактом службового підроблення рішення Бучанської селищної ради за підписом Генпрокурора Голомши. В мене відбулася особиста зустріч в даній установі з паном Голомшею, на якій були передані додаткові матеріали про споєння злочину паном Федоруком. До цього часу – результату ніякого. І нема нічого дивного в цьому, бо і кримінальна справа № 61-928 від початку 2006 року по факту передачі у власність земельних ділянок на підставних осіб до цього часу гальмується. Виникає думка, що остання кримінальна справа Генеральної Прокуратури порушена з метою в черговий роз „збити гроші” з Федорука і таким чином заробити певні кошти на святкування Нового року!?

З повагою до Ґаранта Віктор Бархоленко

В п’ятницю, 16-го листопада на 5-му телеканалі в «Бегущей строке», повідомлялося, що в одній із сільських рад Київської області затримано 4 депутати при отриманні хабара в 500 000 грн. за отримання рішення на земельну ділянку. Як мені стало відомо, дана подія мала місце в селищі Клавдієве, Київської області Бородянського району. Дана земельна ділянка знаходиться знову ж таки в межах земель лісового фонду. Селище Клавдієве очікує доля Бучі в плані дерибану землі і знищенні лісового фонду. Постає питання: чому це рішення виявилося у руках певної купки депутатів, а не було видане заявнику, і що саме за це рішення вони (депутати) хотіли отримати гроші. Чи не каже це про те, що селищний голова і купка депутатів контролюють тіньові процеси. Очевидно, шо найближчим часом стане ясно, засудять хабарників, чи ні. Якщо засудять, то щоб таким чином покарати тих, хто здумав “закрисятничати” пайку з дерибану землі і не поділитися “з ким положено” зверху. Якщо не засудять, а на це вже існує певна тенденця, занчить, вже поділилися. Тому що контролюючі і правоохоронні органии за ”просто так” свої обов’язки ніколи не виконують.Найближчим часом стане ясно, як правоохоронні структури проведуть слідство і чи не відкупляться звинувачені грішми, чи площами інших земельних ділянок, як це практикується в Бучі.

Віктор Бархоленко

Ця історія бере початок ще в листопаді 2006 року, коли рішенням Ірпінської міської ради було дано дозвіл на збір матеріалів попереднього погодження місця розташування земельної ділянки загальною площею 1,5 га в лісовій зоні, під будівництво двох гуртожитків Податкової академії, ректором якої є Петро Мельник, активіст ПР. Рішення було підписане на той час діючим мером Мирославою Свистович. В грудні місяці того ж року було прийняте рішення другого етапу отримання земельної ділянки на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за вищезазначеним місцем розташування. Дане рішення в черговий раз підписане Мирославою Свистович. Третій і остаточний етап отримання земельної ділянки в частині затвердження проекту землеустрою земельної ділянки в постійне користування для Податкової академії був прийнятий рішенням Ірпінської міської ради 3-го квітня 2007 року. Як раз на цій же сесії було прийняття рішення щодо недовіри мерові Мирославі Свистович. Рішення було підписане в. о. голови міської ради Морозом А. Є.

На сьогодні Юлія Тимошенко ставить питання про те, щоб голосування за спікера проводилося поіменно, пояснюючи це тим, що народ має бачити, яка політична сила кого підтримуватиме. Насправді мета в неї інша – вистежити, хто з коаліції помаранчево-демократичних сил, зокрема з її блоку в черговий раз уже встиг продатися ПР.

Якщо більшість коаліції не проголосує за поіменне голосування - значить, уже продалися.  Ось в такий спосіб і будуть виявлені “криси” в своїх рядах.

Все це свідчить про те, наскільки надійною і щирою вважає свою ”команду” великий політик і стратег Юлія Тимошенко.

Володимир Паламарчук

25-го жовтня 2007 р. на черговій сесії Бучанської міської ради розглядалися земельні питання. Одним із чергових щасливців на отримання ділянки в лісі був екс-губернатор Київської області – Євген Жовтяк, який і одного не мешкав у Бучі. В той же час корінні бучанці десятками років не можуть отримати своєї землі, на котру мають право по Закону.
Ось в такий спосіб Бучанський голова Федорук відробляє „кришування” його явних злочинів при розбазарюванні землі, які тодішній губернатор не хоті помічати і нехтував повноваженнями, наданими йому Президентом, при реалізації Закону про місцеві адміністрації і матеріали про котрі були передані робочою групою особисто йому в руки. В переданих матеріалах була інформація про явні кримінальні дії того ж Федорука. (для інформації, земельна ділянка в 10 соток в лісовій зоні на сьогодні коштує $ 250000) Скільки отримав землі особисто на себе Жовтяк на сесії не оприлюднювалося, але відомо. Але як свідчать результати перевірки робочої групи, особи такого рангу отримують на себе і підставних осіб землю гектарами – а це мільйони.
За моєю інформацією Генеральною прокуратурою порушена кримінальна справа по факту злочинів посадових осіб Бучанської міської ради. Тому в Бучанській міській раді епідемія хвороб, а голова Федорук і його заступник Хоменко терміново втекли на лікарняний, для того, щоб в такий спосіб кулуарно домовлятися, як в черговий раз викрутитися. Скоріш всього, це буде новий відкуп Федорука гектарами Бучанської землі, тобто мільйонами, щоб врятувати свою дупу.

Віктор Бархоленко

28 вересня, в останній день виборчої агітації в м. Бучі, на центральній площі відбулася зустріч громади міста з головою Київської обласної держадміністрації пані Улянченко, яка прибула з агітаційним візитом від блоку НУ-НС. На мітингу була присутня місцева адміністрація в особі міського голови п. Федорука. Після свого виступу, п. Улянченко, звертаючись до місцевої громади, закликала, цитуємо майже дослівно: „Прошу вас підтримати політичну силу Нашої України і в такий спосіб ви підтримаєте свого мера Федорука”.

Цікава тема для роздумів. 2004 року п. Федорук, член Партії Регіонів бере на себе відповідальність та організацію виборів у Бучі від своєї партії. На всіх виборчих дільницях його представники, працівники апарату виконкому, підлеглі і прихильники з Партії Регіонів та технічних партій з холуйським натхненням виконували своє завдання – не допустити перемоги на виборах Віктора Ющенка. Його команда систематично нищила помаранчеву символіку, на виборчих дільницях завзято бракували бюлетені „ЗА” Ющенка. Його дядько, директор ЗАТ „Меліоратор” радушно приймав та утримував „донецькі десанти” і т.д.

Після перемоги Ющенка на президентських виборах, на другий день, Федорукова команда холуїв і він сам бігали Бучею з помаранчевими стрічками, як кімнатні песики на виставці декоративних собачок. А після реєстрації політичної організації Наша Україна дружними рядами, тією ж командою, зрадивши вчорашніх господарів, вступили до лав правлячої партії, причому так дружно „окупували” місцеву організацію цієї партії, що там не залишилося місця не тільки активним організаторам цієї партії в Бучі, а навіть начальникові місцевого штабу виборчої кампанії від блоку Віктора Ющенка – Вікторові Бархоленку.

Постає питання, що може бути спільного у губернатора Київщини із цим перевертнем та організатором розкрадання Бучанських земель задля отримання надприбутків? Певно, тільки спільні кримінально-бізнесові власні інтереси. Іншого бути не може…
Що ж тут дивного, коли за результатами виборів у Бучі кількість голосів за Регіони і Нашу Україну майже однакова, хоча в 2004 році Віктор Ющенко переміг з дуже великою перевагою в нашому місті.

Володимир Паламарчук

Лічильник (footer)

 MyCounter - счётчик и статистика