На головну
  Народна Воля №2
  Тема номера:
  Кримінальна
  демократія України
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 130 МБ.
  Завантажити номер №2
  Народна Воля №5
  Тема номера:
  Воровской сходняк
  в белых воротничках
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 37 МБ.
  Завантажити номер №5
  Народна Воля №6
  Тема номера:
  Політична корупція
  влади та опозиції
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 4 МБ.
  Завантажити номер №6

Кумедна політична рубрика

 

Ця історія бере початок ще в листопаді 2006 року, коли рішенням Ірпінської міської ради було дано дозвіл на збір матеріалів попереднього погодження місця розташування земельної ділянки загальною площею 1,5 га в лісовій зоні, під будівництво двох гуртожитків Податкової академії, ректором якої є Петро Мельник, активіст ПР. Рішення було підписане на той час діючим мером Мирославою Свистович. В грудні місяці того ж року було прийняте рішення другого етапу отримання земельної ділянки на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за вищезазначеним місцем розташування. Дане рішення в черговий раз підписане Мирославою Свистович. Третій і остаточний етап отримання земельної ділянки в частині затвердження проекту землеустрою земельної ділянки в постійне користування для Податкової академії був прийнятий рішенням Ірпінської міської ради 3-го квітня 2007 року. Як раз на цій же сесії було прийняття рішення щодо недовіри мерові Мирославі Свистович. Рішення було підписане в. о. голови міської ради Морозом А. Є.

На сьогодні Юлія Тимошенко ставить питання про те, щоб голосування за спікера проводилося поіменно, пояснюючи це тим, що народ має бачити, яка політична сила кого підтримуватиме. Насправді мета в неї інша – вистежити, хто з коаліції помаранчево-демократичних сил, зокрема з її блоку в черговий раз уже встиг продатися ПР.

Якщо більшість коаліції не проголосує за поіменне голосування - значить, уже продалися.  Ось в такий спосіб і будуть виявлені “криси” в своїх рядах.

Все це свідчить про те, наскільки надійною і щирою вважає свою ”команду” великий політик і стратег Юлія Тимошенко.

Володимир Паламарчук

25-го жовтня 2007 р. на черговій сесії Бучанської міської ради розглядалися земельні питання. Одним із чергових щасливців на отримання ділянки в лісі був екс-губернатор Київської області – Євген Жовтяк, який і одного не мешкав у Бучі. В той же час корінні бучанці десятками років не можуть отримати своєї землі, на котру мають право по Закону.
Ось в такий спосіб Бучанський голова Федорук відробляє „кришування” його явних злочинів при розбазарюванні землі, які тодішній губернатор не хоті помічати і нехтував повноваженнями, наданими йому Президентом, при реалізації Закону про місцеві адміністрації і матеріали про котрі були передані робочою групою особисто йому в руки. В переданих матеріалах була інформація про явні кримінальні дії того ж Федорука. (для інформації, земельна ділянка в 10 соток в лісовій зоні на сьогодні коштує $ 250000) Скільки отримав землі особисто на себе Жовтяк на сесії не оприлюднювалося, але відомо. Але як свідчать результати перевірки робочої групи, особи такого рангу отримують на себе і підставних осіб землю гектарами – а це мільйони.
За моєю інформацією Генеральною прокуратурою порушена кримінальна справа по факту злочинів посадових осіб Бучанської міської ради. Тому в Бучанській міській раді епідемія хвороб, а голова Федорук і його заступник Хоменко терміново втекли на лікарняний, для того, щоб в такий спосіб кулуарно домовлятися, як в черговий раз викрутитися. Скоріш всього, це буде новий відкуп Федорука гектарами Бучанської землі, тобто мільйонами, щоб врятувати свою дупу.

Віктор Бархоленко

28 вересня, в останній день виборчої агітації в м. Бучі, на центральній площі відбулася зустріч громади міста з головою Київської обласної держадміністрації пані Улянченко, яка прибула з агітаційним візитом від блоку НУ-НС. На мітингу була присутня місцева адміністрація в особі міського голови п. Федорука. Після свого виступу, п. Улянченко, звертаючись до місцевої громади, закликала, цитуємо майже дослівно: „Прошу вас підтримати політичну силу Нашої України і в такий спосіб ви підтримаєте свого мера Федорука”.

Цікава тема для роздумів. 2004 року п. Федорук, член Партії Регіонів бере на себе відповідальність та організацію виборів у Бучі від своєї партії. На всіх виборчих дільницях його представники, працівники апарату виконкому, підлеглі і прихильники з Партії Регіонів та технічних партій з холуйським натхненням виконували своє завдання – не допустити перемоги на виборах Віктора Ющенка. Його команда систематично нищила помаранчеву символіку, на виборчих дільницях завзято бракували бюлетені „ЗА” Ющенка. Його дядько, директор ЗАТ „Меліоратор” радушно приймав та утримував „донецькі десанти” і т.д.

Після перемоги Ющенка на президентських виборах, на другий день, Федорукова команда холуїв і він сам бігали Бучею з помаранчевими стрічками, як кімнатні песики на виставці декоративних собачок. А після реєстрації політичної організації Наша Україна дружними рядами, тією ж командою, зрадивши вчорашніх господарів, вступили до лав правлячої партії, причому так дружно „окупували” місцеву організацію цієї партії, що там не залишилося місця не тільки активним організаторам цієї партії в Бучі, а навіть начальникові місцевого штабу виборчої кампанії від блоку Віктора Ющенка – Вікторові Бархоленку.

Постає питання, що може бути спільного у губернатора Київщини із цим перевертнем та організатором розкрадання Бучанських земель задля отримання надприбутків? Певно, тільки спільні кримінально-бізнесові власні інтереси. Іншого бути не може…
Що ж тут дивного, коли за результатами виборів у Бучі кількість голосів за Регіони і Нашу Україну майже однакова, хоча в 2004 році Віктор Ющенко переміг з дуже великою перевагою в нашому місті.

Володимир Паламарчук

Щороку Україна заявляє про себе в світі такими голосними подіями як  ЧОРНОБИЛЬ або видатними особами як  брати КЛИЧКО, Андрій ШЕВЧЕНКО, РУСЛАНА і т.д. Остання визначальна подія, яка мала місце в нашій державі, привернула до України увагу всього світу, це – ПОМАРАНЧОВА РЕВОЛЮЦІЯ. Кожна свідома людина, яка має здоровий глузд, гідність та думає про майбутнє своїх дітей, піднявшись з колін, сказала своє категоричне НІ корумпованому режиму Кучми та його висуванцю - єдиному кандидату від влади.

 Минуло декілька років…

І народ відчув на своїй шиї зашморг унікальної демократії. Коли безправні стали ще безправнішими та біднішими, а злочинці - ще більш зухвалішими!  Та щоб не брехали в черговий раз політичні ідоли в своїх виборчих програмах, народ зрозумів просту істину – влада і опозиція міняється місцями, а злочинні схеми удосконалюються та розвиваються! І як би вони не клялися у своїй відданості народу, спокуса отримати контроль над тіньовою економікою держави, а людей  в статусі рабів і батраків, домінує над їхньою совістю.

Останнім часом спостерігається інформаційна активність всіх політичних сил з метою перебрати на себе повноваження у вирішенні питань щодо забезпечення в державі соціальноекономічної стабільності. Популістичні дебати в парламенті про турботу рідного народу переростають іноді у бійки. Можу Вас запевнити, що хуліганські випадки слуг народу, які атакують парламентську трибуну і, що захищають, це боротьба не за інтереси народу, а за виживання кланів під різнокольоровими стягами всіх політичних партій, які пройшли до парламенту з єдиною метою отримати контроль над тіньовою економікою держави. В період дев’яностих років ми пройшли “прихватизацію” державно та комунально власності, коли заводи, фабрики та інші державні підприємства штучно банкрутували з подальшою приватизацією шляхом викупу за безцінь зацікавленими особами. Початок двохтисячних років ознаменувався наступним кроком розкрадання національного багатства народу, це – земля. Є ось тут ми бачимо солідарність в деребані землі всіх політичних сил, як і синіх так і поморанчевих, а також жовтих, білих і навіть історичнопринципових у цьому відношенні червоних.