На головну
  Народна Воля №2
  Тема номера:
  Кримінальна
  демократія України
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 130 МБ.
  Завантажити номер №2
  Народна Воля №5
  Тема номера:
  Воровской сходняк
  в белых воротничках
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 37 МБ.
  Завантажити номер №5
  Народна Воля №6
  Тема номера:
  Політична корупція
  влади та опозиції
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 4 МБ.
  Завантажити номер №6

Кумедна політична рубрика

 

Нарешті, за стільки років злочинної діяльності з дерибану   землі та знищення Бучанського лісу, про­ку­ра­­­ту­рою відкрито кримінальне провадження з діяльності посадової особи Бучанської міської ради, завідуючої відділом містобудування та архітектури Ткаченко Валентини Григорівни.

Народне прислівя каже «Не було щастя, так нещастя допомогло»

Так сталося і в нашому випадку. Недолугі юристи Бучанського міського голови А. П. Федорука порадили йому звернутися з позовною заявою до Господарського суду м. Києва з метою визнати правочин між Київською обласною радою та Бучанською міською радою в частині передачі повноважень з обслуговування зелених насаджень за відсутності Акту прийому-передачі цих зелених насаджень. Суд відмовив в задоволенні позову Бучанській міській раді.

23-го   листопада 2016 року Вищий спеціалізований суд України відмовив у задоволенні позову екс-заступника прокурора Київської області, вихідцю із славної Великої Медведівки, що на Хмельниччині, Анатолію Матвійцю в захисті його честі гідності та ділової репутації. Саме з такою вимогою до мене пан Матвієць звернувся до суду першої інстанції ще влітку 2014 року. Нарешті, після двох років судових тяжб ВССУ прийняв Ухвалу, якою визнано, що пану Матвійцю не слід шукати в судах те, чого в нього немає.

Саме цей матеріал на сайті "Народна Воля" у 2008 р. став підставою для подання позову Матвійцем чомусь аж у 2014 році.

Днями мною направлено на Генерального прокурора України Юрія Луценка звернення щодо нищення державного лісового фонду в межах селища Гостомель Київської області. Це вже повторне звернення, перші були в 2015 році. А зараз хочу перейти до суті справи даного питання.

Нещодавно сумновідома ГО «Бучанська варта» звернулася до Ірпінського міського суду з кількома позовами до бучанців. Зокрема, голова цієї ГО Богдан Яворський вимагає через суд повернути «до попереднього стану» земельні ділянки корінного бучанця Володимира Завертанова та родини Литвиненків.

 

 Нарешті за стільки років злочинної діяльності Бучанського міського голови А. П. Федорука, Генеральна Прокуратура України притягує його до персональної кримінальної відповідальності.

 

   Власне кажучи, кримінальних справ по Федоруку за весь період його бурхливої діяльності було безліч, але увесь час йому вдавалося відкуповуватися. Як правило, пан Федорук відкуповувався землею громади, квартирами та іншими благами від посадових осіб прокуратури та центрального апарату держави.

 

  Лише з приходом нового прокурора - Юрія Луценка, налагоджена система відкупу дала серйозний збій. І нам усім також дуже приємно бачити, що прокуратура почала вести боротьбу не з "десантом марсіян з космосу", а з конкретними корупціонерами, які мають прізвища і посади.