На головну
  Народна Воля №2
  Тема номера:
  Кримінальна
  демократія України
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 130 МБ.
  Завантажити номер №2
  Народна Воля №5
  Тема номера:
  Воровской сходняк
  в белых воротничках
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 37 МБ.
  Завантажити номер №5
  Народна Воля №6
  Тема номера:
  Політична корупція
  влади та опозиції
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 4 МБ.
  Завантажити номер №6

Кумедна політична рубрика

 

7-го жовтня цього року активна громада Бучі та Приірпіння, яка не збирається миритися з узурпаторською політикою місцевої влади в особі злочинця Федорука та його прихвостнів із захоплення життєвого простору громади та знищення Бучанського лісу, прибрала загорожу, якою було вкрадено частину нашої території.

На всіх брифінгах та прес-конференціях Генеральний прокурор України Юрій Луценко підтвердив факти злочинної діяльності з ознаками корупції, які в продовж тривалого часу вчинялися Бучанським міським головою Анатолієм Федоруком та його кумом і компаньйоном по бізнесу Володимиром Карплюком. В той же час він наполегливо їм радив іти на співпрацю із слідством. Слідство тривало понад рік, де нарешті ГПУ закінчила слідчі дії та, на даний час, ознайомлює з матеріалами судової справи підозрюваних осіб. За цими матеріалами «світило» Федоруку і його організованому злочинному угрупуванню за ч.2 ст. 364 ККУ від 3 до 6 років, ч. 5 ст. 191 ККУ від 7 до 12 років та ч.2. ст. 209 ККУ від 7 до 12 років тюрми.

Нарешті, за стільки років злочинної діяльності з дерибану   землі та знищення Бучанського лісу, про­ку­ра­­­ту­рою відкрито кримінальне провадження з діяльності посадової особи Бучанської міської ради, завідуючої відділом містобудування та архітектури Ткаченко Валентини Григорівни.

Народне прислівя каже «Не було щастя, так нещастя допомогло»

Так сталося і в нашому випадку. Недолугі юристи Бучанського міського голови А. П. Федорука порадили йому звернутися з позовною заявою до Господарського суду м. Києва з метою визнати правочин між Київською обласною радою та Бучанською міською радою в частині передачі повноважень з обслуговування зелених насаджень за відсутності Акту прийому-передачі цих зелених насаджень. Суд відмовив в задоволенні позову Бучанській міській раді.

23-го   листопада 2016 року Вищий спеціалізований суд України відмовив у задоволенні позову екс-заступника прокурора Київської області, вихідцю із славної Великої Медведівки, що на Хмельниччині, Анатолію Матвійцю в захисті його честі гідності та ділової репутації. Саме з такою вимогою до мене пан Матвієць звернувся до суду першої інстанції ще влітку 2014 року. Нарешті, після двох років судових тяжб ВССУ прийняв Ухвалу, якою визнано, що пану Матвійцю не слід шукати в судах те, чого в нього немає.

Саме цей матеріал на сайті "Народна Воля" у 2008 р. став підставою для подання позову Матвійцем чомусь аж у 2014 році.

Днями мною направлено на Генерального прокурора України Юрія Луценка звернення щодо нищення державного лісового фонду в межах селища Гостомель Київської області. Це вже повторне звернення, перші були в 2015 році. А зараз хочу перейти до суті справи даного питання.

Лічильник (footer)

 MyCounter - счётчик и статистика