На головну
  Народна Воля №2
  Тема номера:
  Кримінальна
  демократія України
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 130 МБ.
  Завантажити номер №2
  Народна Воля №5
  Тема номера:
  Воровской сходняк
  в белых воротничках
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 37 МБ.
  Завантажити номер №5
  Народна Воля №6
  Тема номера:
  Політична корупція
  влади та опозиції
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 4 МБ.
  Завантажити номер №6

Кумедна політична рубрика

 

Прем’єр-міністру України
Тимошенко Ю.В.
Шановна Юліє Володимирівно!
На виконання Указу Президента України та за розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації Є.Д. Жовтяка, в 2005 р. було створено робочу групу з вивченя стану дотримання місцевими органами самоврядування в Ірпінському регіоні Київської області земельного та природоохоронного законодавства при розпоряджені та наданні громадянам і юридичним особам земельних ділянок.
Робочою групою було виявлено як порушення законодавчих і нормативних актів держави, так і очевидні злочини посадових осіб, уповноважених на виконання функцій держави, що вказує на ознаки корупції між органами місцевого самоврядування та центрального апарату держави.

14 березня цього року пані Тимошенко прибула в місто Ірпінь до Державної Податкової Академії з метою провести зустріч з керівниками податкових служб на рівні обласного керівництва, де провела семінар з прочуханом на предмет того, як слід поповнювати бюджет держави, розпорядником якого є вона. Маємо відзначити, що до заходу підготувалися належним чином, особливо внутрішня безпека її ж таки відомства, яка прорахувала всі можливі і неможливі протестні дії місцевої громади, яких додушує влада на місцях. А й дійсно, місцева громада хотіла зустрітися з вельмишановною пані та передати свої „чєлобітниє” „добрій цариці” зі скаргами щодо порушення їхніх прав. А тому підготували плакати з відповідними текстами і в терпеливому очікуванні зібралися вздовж дороги до під’їзду в конференц-зал. І дійсно, недовго прийшлось чекати (можна зазначити пунктуальність і діловитість пані прем’єра) – кортеж промчав вихором мимо них і очікувану пані прем’єр урочисто зустріли з музикою студенти Академії та сам її ректор - пан Мельник (заклятий „друг” БЮТу – активіст ПР, якого ми вже не одноразово  згадували:про Мельника). Після двох годин очікування люди помітили активні дії з підготовки кортежу на виїзд прем’єра. А тому, з надією в очах і болем в серці, підняли голови та плакати з написами, сподіваючись, що Юля Володимирівна на зворотному шляху зупиниться біля них хоча б на декілька хвилин, щоб передати свої, политі сльозами і кров’ю скарги, можливо не надто грамотно, але щиро викладені на папері. Та „нє тут то і било”, шановна гостя прошмигнула, аж курява знялася, поза їхніми спинами іншим ходом, який для неї підготувала внутрішня безпека, прибравши бетонні квітники, які загороджували в’їзд на територію Академії. Шановну пані Тимошенко можна зрозуміти, бо графік роботи в неї напружений, але все ж побачивши на в’їзді до Академії людей, годилося б все-таки викроїти пару хвилин, щоб зупинитися, привітатися і обдарувати їх своєю чарівною посмішкою та отримати з їхніх рук „чєлобітниє”. Так ні, головніше - чкурнути щурячим ходом щоб уникнути спілкування з “бидлом”. Мабуть все-таки царю, чи цариці не годиться спілкуватися напряму з „черню”. З таких дій можна зрозуміти, що шановна пані Тимошенко готова проміняти голоси цих своїх потенційних виборців на підтримку пана Мельника, прізвище якого можна очікувати у списку БЮТу найближчим уже часом. Він завжди був прихильником „партії влади”: чи то комуністів, чи НДП, чи ПР – не суть важливо, головне, аби ближче до влади.

„Вельмишановні” керівники правоохоронних та контролюючих державних органів незалежної України! Хочу вас офіційно повідомити про те, що в Бучі ближчим часом може трапитися трагедія. Сьогодні, 28 лютого 2008 року, мене повідомила людина про те, що збирається вчинити акт правосуддя над видатним орденоносцем нашого регіону – шановним паном Федоруком.

Патріот нашого міста, який не може змиритися з тим, що цинічно розкрадається національне багатство України та варварськи нищиться віковий ліс, втративши віру в наших політичних ідолів і Президента, прийняв рішення самостійно вчинити акт правосуддя над злочинцем – застрелити його як скаженого собаку. Мені шкода не цю засуджену гниду, а людину, яка таким чином кладе себе на олтар не задля особистої користі, а задля громади та національних інтересів держави. Його мотиви цілком ясні і справедливі – якщо даного злочинця не можна засудити за законами нашої держави, то він засудить по совісті і покарає карою Божою. Зрозуміло і те, що ці правоохоронці швиденько заарештують його і ославлять злочинцем. Поставлять в свій послужний список жирну галочку, щоб в такий спосіб оберігати і тримати на контролі злочинні схеми дерибану землі задля особистої наживи і тіньових надходжень до політичних „общаків”. Мені вдалося цю шляхетну людину вмовити не вдаватися до настільки радикальних заходів. Але чи довго це триватиме ніхто не відає! Тож, „блюстителі законності” якщо щось і трапиться, то не кажіть, що ви нічого не чули і не знали.

P.S. А поки що СБУ однією рукою створює видимість, відстоюючи інтереси держави, другою кидає за грати за надуманим звинуваченням у зберіганні наркотиків Ярослава Годунка з Бориспільського району, с. Щасливе, який тривалий час відстоює землі громади від розкрадання земельними злочинцями. Ці дії СБУ слід вважати „нормальними” для них, бо ще у 2005 році саме працівниками СБУ, а не злочинцями, мені пропонувалися гроші щоб я припинив перевірку від робочої групи Київської обласної держадміністрації законності розпорядження земельними ресурсами, а в разі моєї незгоди було попередження, що можуть „випадково” знайти наркотики, зброю, або набої. 

 Віктор Бархоленко

Сьогодні на каналі СТБ в новинах була передача про те, що з музею міста Умані було викрадено картини спільно з адміністрацією музею і керівництвом місцевого МВС (оригінали картин були замінено копіями). Працівники музею запідозрили підробку і повідомили СБУ. Речник СБ України Марина Остапенко дала відповідні коментарі щодо виявленого ними факту злочину. Інтенсифікується робота по виявленню зловживання коштами опального міністра Рутьковського. Наче все нормально – СБУ працює і охороняє цілісність і суверенітет держави. Починаєш навіть вірити, що лозунг „Злодіям – тюрми” починає набирати реальних обрисів. Засмучує тільки те, що „Слона то я и не увидел”. Прямо під носом у всіх розкрадається держава „на корню” – її основне багатство і складова частина – земля. Чому не видно чарівної посмішки симпатичного речника відомства, коли вона замовчує очевидні злочини - знищення цілісності та суверенітету держави шляхом розкрадання національного багатства України – її землі. Чи не тому, що представники даного відомства самі задіяні у всіх цих злочинних схемах разом з прокуратурою, але кожен сам для себе? Чи не пора речникам прокуратури та СБУ поєднати свої заяви з передачею Петросяна  „Криве дзеркало”. Результат міг би бути такий: в Росії будуть сміятися щиро і до сліз, а в Україні народ мав би сміятися на кутні зуби.

Наші правоохоронні органи легко і вправно відкривають кримінальні справи і деякі з  них навіть доходять до суду, коли йдеться про дрібні крадіжки та політичні замовлення, а от коли справа стосується великих афер і злочинів великомасштабних то вони „закривають очі” і „кладуть під сукно”. Тому виходить, що якщо ти вкрав сотні чи тисячі то злочинець, а вкрав на мільйони і мільярди – то це є просто статистика.

А те що СБУ задіяне в цих схемах, то повірте, докази такі є, навіть з конкретними прізвищами і посадами. Просто в нашій державі немає для кого їх оприлюднювати.


Віктор Бархоленко

На початку цього тижня телеканали телебачення передавали інформацію про затримання, при отриманні хабара, за надання земельних ділянок трьох голів місцевих рад Івано-Франківської, Хмельницької та Київської областей. Даний факт вказує на те, що голови тих рад не мають досвіду та „практікі” в отримці хабара за згаданими земельними оборудками. Просто ці дебільні посадовці ніяк не можуть второпати, що їх посадили тільки тому, що вони не хотіли ділитися!

А тому, шановні дилетанти-зелепродавці!

Великого, прогресивного досвіду ви можете набратися, якщо ознайомитеся з матеріалами нашого сайту у Бучанського голови – пана Федорука! Досвід пана Федорука, який продав тисячі гектарів землі у Бучі, вказує на те, що при отриманні хабара слід ДІЛИТИСЯ. І тоді можна залишитися непоміченим і непокараним. Один із принципів Федорука – ділитися з „мєстним авторітєтом” Пашкою Оніщенком, Київським обласним прокурором, Матвійцем, заступником Генерального прокурора – Винокуровим, з бонзами політичних партій, та іншими „авторітєтамі”. І тоді ви нахапаєтесь хабарів, як Сірко реп’яхів і наїстеся землі, по саме горло.

Особисту консультацію у пана Федорука можете отримати за його мобільним телефоном – 8 097 521-14-03.

Бажаємо успіхів в шматуванні нашої Батьківщини! (Щоб ви подавилися всі! Коли ви, падлюки, вже нажеретеся?)

Адміністрація сайту
Шостого лютого о 15-00 розпочнемо інтернет-конференцію на форумі. Просимо заходити всіх небайдужих до своєї долі та майбутнього наших дітей і запрошуйте своїх знайомих.

Лічильник (footer)

 MyCounter - счётчик и статистика