На головну
  Народна Воля №2
  Тема номера:
  Кримінальна
  демократія України
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 130 МБ.
  Завантажити номер №2
  Народна Воля №5
  Тема номера:
  Воровской сходняк
  в белых воротничках
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 37 МБ.
  Завантажити номер №5
  Народна Воля №6
  Тема номера:
  Політична корупція
  влади та опозиції
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 4 МБ.
  Завантажити номер №6

Кумедна політична рубрика

 

На початку цього тижня телеканали телебачення передавали інформацію про затримання, при отриманні хабара, за надання земельних ділянок трьох голів місцевих рад Івано-Франківської, Хмельницької та Київської областей. Даний факт вказує на те, що голови тих рад не мають досвіду та „практікі” в отримці хабара за згаданими земельними оборудками. Просто ці дебільні посадовці ніяк не можуть второпати, що їх посадили тільки тому, що вони не хотіли ділитися!

А тому, шановні дилетанти-зелепродавці!

Великого, прогресивного досвіду ви можете набратися, якщо ознайомитеся з матеріалами нашого сайту у Бучанського голови – пана Федорука! Досвід пана Федорука, який продав тисячі гектарів землі у Бучі, вказує на те, що при отриманні хабара слід ДІЛИТИСЯ. І тоді можна залишитися непоміченим і непокараним. Один із принципів Федорука – ділитися з „мєстним авторітєтом” Пашкою Оніщенком, Київським обласним прокурором, Матвійцем, заступником Генерального прокурора – Винокуровим, з бонзами політичних партій, та іншими „авторітєтамі”. І тоді ви нахапаєтесь хабарів, як Сірко реп’яхів і наїстеся землі, по саме горло.

Особисту консультацію у пана Федорука можете отримати за його мобільним телефоном – 8 097 521-14-03.

Бажаємо успіхів в шматуванні нашої Батьківщини! (Щоб ви подавилися всі! Коли ви, падлюки, вже нажеретеся?)

Адміністрація сайту
Шостого лютого о 15-00 розпочнемо інтернет-конференцію на форумі. Просимо заходити всіх небайдужих до своєї долі та майбутнього наших дітей і запрошуйте своїх знайомих.

18 січня 2008 року, в Секретаріаті Президента України відбулося засідання Ради НБОУ, де серед інших питань з ініціативи Президента України обговорювалися і земельні. Зокрема Президент наголосив про намір скасувати мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення. Цікаво, що дана пропозиція Президента ні в який спосіб не вирішує проблеми власників паїв, які отримали ці наділи за багаторічну і тяжку працю на цих земельних ділянках, також вона не вирішує стратегічного напрямку України у розвитку сільського господарства. Ця пропозиція лобіює виключно інтереси нових власників паїв, які за безцінь з використанням адмінтиску, скупили їх у затурканих селян і тепер намагаються вивести на тіньовий ринок землі із зміною цільового призначення (під котеджну та комерційну забудову). Друга складова земельних питань, яку підняв Президент, це відповідальність правоохоронних та контролюючих органів в сфері контролю за дотриманням законодавчих та нормативних актів держави при розпорядженні земельними ресурсами органами місцевого самоврядування.

Конфліктна ситуація між підприємцями і владою міста Українки взяла початок в тому, що мер міста Козирєв П. Г. підписав рішення про будівництво офісного центру на місці Будинку побуту, який орендують 35 приватних підприємців, що надають побутові послуги мешканцям міста і прилеглих селищ району. Справа ніби й корисна і потрібна, але реалізація даного проекту створює багато незручностей як для підприємців, так і для їхніх замовників із місцевого населення, які тривалий час користувалися цими послугами. Зокрема, підприємцям пропонуються тимчасові приміщення в умовах, де неможливо здійснювати підприємницьку діяльність з надання послуг, так як ці приміщення (підвальні) не відповідають нормативам санітарної служби, пожежним та іншим вимогам. Тобто, підприємці фактично викидаються на вулицю, а їхні клієнти – споживачі послуг, залишаються напризволяще зі своїми проблемами, для вирішення яких будуть змушені їхати до Києва (уявіть, як це накладно для пересічного громадянина з провінції!).
Після того, як підприємці почали захищати свої права, почалися „наїзди” силовиків, санкціоновані місцевою прокуратурою з різноманітними перевірками та обшуками.
Дивно, що проводячи обшуки в підприємців, щодо викрадених побутових приладів – апаратури офісної техніки та інших дрібниць, – вони не звертають уваги на те, що та ж влада в особі того ж Козирєва П. Г. підписала силу-силенну рішень, у відповідності до яких гектари землі громади виведено на тіньовий ринок земельних ресурсів (обікравши таким чином місцеву громаду). http://www.podrobnosti.ua/print/projects/onthefront/2005/12/06/269074.html
Слід зазначити, що місцева влада прийняла рішення, де гарантує першочергові права при наданні в оренду приміщень в новозбудованому торгівельно-офісно-побутовому комплексі, після ведення його в експлуатацію та прийняття до комунальної власності, підприємцям. Але цікаво, що прийняття цього рішення не супроводжувалося укладенням відповідної угоди із цими підприємцями індивідуально, що дає привід для сумнівів, що загадані підприємці в перспективі зможуть отримати скористатися цим рішенням. А тому підприємці та місцеве населення готують акції протесту біля Секретаріату Президента з вимогами:

1. Залишити в спокої підприємців та громадян-користувачів цих послуг.
2. Місцевій владі розглянути питання не з позиції реконструкції і комплексного будівництва, а з позиції ремонту Будинку побуту з подальшим його використанням виключно за цільовим призначенням.

 

Людмила Іллюк (8095 212-38-18)

Сьогодні вранці, 17-го січня 2008 року, генпідрядник, який мав виконувати будівельні роботи для Податкової академії в Ірпені на згаданому вже нами об’єкті, вивів техніку, що встигла прорватися на незаконно захоплену ділянку, і робітників. Їх перекинули на інший будівельний об’єкт. Тобто, робітникам-будівельникам обридло гратися в „кримінальні революції”, їм слід будувати і заробляти гроші, а не створювати напругу в суспільстві.
Це не може не радувати, оскільки робітники нічого не винні нікому, а використовувати їх в протистоянні місцевої громади і адміністрації Податкової академії тепер не вдасться. В той же час не слід надіятися на те, що пан Мельник „складе ручки”. Тепер, очевидно, він шукатиме підрядника з менше розвинутими моральними якостями, який за відповідні гроші піде на співпрацю з ним і згодиться виступити проти народної думки.
Але це хоч і незначний, але безсумнівний успіх людей, які відстоюють своє конституційне право жити в нормальних умовах і не допустити нищення лісу в Ірпені.

Володимир Паламарчук

Плакат з таким текстом вже місць висить на паркані будівельного майданчика.
На початку грудня 2007 року ми описували на своєму сайті ту конфліктну ситуацію, яка винила в Ірпені між місцевим населенням і адміністрацією Податкової академії в особі пана Мельника П. В.
На сьогоднішній день конфліктна ситуація досягла критичної точки протистояння, що може закінчитися кровопролиттям. Місцеві жителі зрозуміли, що чекати помочі від місцевої влади марно і єдиним виходом є захист своїх конституційних прав радикальними методами. А тому, при черговій спробі пана Мельника загнати техніку на будівельний майданчик на місці варварськи знищеного лісу, вони перекрили живим ланцюгом шляхи під’їзду до нього. Пан Мельник, побачивши, що протистояння місцевих жителів серйозне, найняв приватну фірму з числа „безбашенних” осіб для охорони будівельного майданчика, яким поставлено завдання: будь-яким чином, навіть насильницьким, зламати народний опір. Маємо зазначити, що громада зробила відповідні заявки на проведення безстрокової акції протесту проти незаконного будівництва, варварського знищення лісу та на підтримку рішення Ірпінської міської ради від 25-го травня та 12 грудня 2007 року, що зупиняє право Податковій академії в отриманні Державного акту на постійне користування земельною ділянкою.