На головну
  Народна Воля №2
  Тема номера:
  Кримінальна
  демократія України
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 130 МБ.
  Завантажити номер №2
  Народна Воля №5
  Тема номера:
  Воровской сходняк
  в белых воротничках
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 37 МБ.
  Завантажити номер №5
  Народна Воля №6
  Тема номера:
  Політична корупція
  влади та опозиції
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 4 МБ.
  Завантажити номер №6

Кумедна політична рубрика

 

22 Cерпня, приблизно о 10-й годині ранку, мені зателефонував особисто прокурор Київської області Олександр Степанович Гардецький. В ході тривалої розмови ми домовилися зустрітися в понеділок, 1-го вересня, в прокуратурі Київської області. При спілкуванні з паном Гардецьким мною було акцентовано увагу лише на двох кримінальних справах з розкрадання землі по 7 та 65 га в Бучі, які вже декілька років “заморожені” саме цією установою. Олександр Степанович занотував в своєму робочому блокноті номери цих кримінальних справ і пообіцяв, що він візьме їх на особистий контроль та ближчим часом вони будуть розглянуті і надана відповідь. На це я відповів, що подібних відповідей вже маю стільки, що обраховую їх не кількістю, а кілограмами, тож мене цікавить не стільки відповідь, скільки реальнииий результат заявленої ним програми - боротьби зі злочинами в сфері розпорядження земельними ресурсами органами міцевого самоврядування. Тим паче, що надані мною матеріали носять очевидні документальні свідчення злочинної діяльності конкретних осіб із прізвищами та посадами.

Адміністрації “Народної волі” стало відомо від працівників Ірпінської прокуратури, що після публікації компроментуючих статтей по прокуратурі та її працівникам, безпосередньо задіяних в корупційних схемах дерибану землі, прокурор Київської області пан Гардецький дав щонайвищу оцінку цим статтям, а саме - наказав своєму холую в Ірпінському регіоні - Пашці Оніщенку терміново знайти привід та будь-яким способом ”упакувати” Віктора Бархоленка, щоб позбавити його можливості й надалі викривати й оприлюднювати злочинну діяльність контролюючого органу держави та чиновників усіх рівнів.

Працівники прокуратури такого ранґу є не менше, ніж вищий офіцерський склад, які носять пагони, галіфе з лампасами і маузером в кишені і все це - за народні кошти!! Після того, як Віктор Бархоленко їх “опустив”, викривши ганебну поведінку, мали б все-таки захистити свою офіцерську гідність (якщо мають) та мати мужність  звернутися до суду по суті поставленого питання, а не вишукуючи підступних причин, вдаватися до рівня псевдокримінальних “розборок”, які стоять нижче “понятій” пристойного вора в законі.

Тож, якщо раптом у Бархоленка будуть знайдені наркотики, незареєстрована зброя, або інші підкинуті “гадості” - не дивуйтеся, такий рівень його опонентів - нашої “Унікальної демократії”. Хочемо нагадати, що саме такий хід подій обіцяли відкритим текстом ще у 2005 році працівники СБУ.

Пропонуємо провести конференцію на форумі нашого сайту десь на першу декаду вересня. Чекаємо відгуків і пропозицій.

Адмін

В місті Ірпені є ще декілька не зіпсованих цивілізацією місцин. Одне з них – урочище, яке в народі називається «Криничка» на вулиці Новооскольській. Одним із головних факторів, які зумовили цю назву є діюче джерело з цілющою водою, за якою люди приїжджають за десятки кілометрів. Достовірно відомо, що тут бувала Леся Українка, Микола Лисенко і відомий гідропат доктор Камінський та багато інших видатних людей. З нею межує унікальна пам’ятка природи – Чорний гай, де збереглися останні в нашій області чорні граби. Це – природний ліс, не посадка, а залишки тої пущі, яка тут росла правічно.

Восени минулого року біля Чорного гаю з’явилася техніка і виросла огорожа. В даному випадку ТОВ «Кемпінг ЛТД» розпочало будівництво «камінних джунглів» на площі 5.9 га. Роботи розпочалися з огорожі та дренажу. За словами робітників дренаж робився на глибину 16 м, що складає пряму загрозу існуванню кринички, бо порушиться гідрорежим грунтових вод на даній території. Крім цього дане товариство з початком будівельних робіт здійснило самозахват землі площею 1.556 га. У відповідності вказаного порушення Ірпінська міська рада 7 лютого 2008 року прийняла рішення № 1364-40 – V, яким доручила звернутися до прокурора м. Ірпеня стосовно вжиття заходів прокурорського реагування відносно самовільного зайняття зазначеної земельної ділянки.

В червні місяці 2006 року, за результатами перевірки робочої групи Київської облдержадміністрації, мною було направлено на ім’я голови Верховної Ради України повідомлення про факти з ознаками злочинної діяльності в сфері розпорядження земельними ресурсами місцевими радами в селищі Буча.

Зараз ми хочемо звернути вашу увагу на те, як прокуратура займається виконанням своїх прямих обов’язків – дотримання законності в державі на місцях. Я переконаний, що дані схеми присутні не тільки в нашому регіоні, а й по всій Україні. В даному випадку хочу підтвердити наше твердження щодо корумпованості контролюючого органу держави і органів місцевого самоврядування та їхньої участі в злочинних схемах тіньового ринку землі. Адже земельний бізнес найвигідніший, прибутковий і найстабільніший в нашій державі.

Як може старший помічник прокурора м. Ірпеня Тарас Мізерний тримати на контролі законність прийнятих рішень, коли сам, використовуючи своє службове становище, отримав у Ірпені земельну ділянку в лісі рішенням сесії Ірпіньради № 571-17-ХVIV від 18 грудня 2003 р. та продав її. В 2007 році повторно отримав від пана Федорука земельну ділянку в Бучі по вул. Тургенєва 17-є.

Бої за землю

Вже понад рік триває протистояння між мешканцями громади Ірпеня та Податкового університету довкола ділянки землі 1,5 га по вул. Тургенівській, де податківці зібралися будувати гуртожитки (Про це протистояння ми вже писали, див. наприклад   чи, або. Вранці 10 квітня на спірній ділянці з’явилася техніка. Як завжди у таких випадках мешканці навколишніх будинків вийшли  перекривати їй дорогу. Податківці звично найняли охорону (це та ж сама охоронна контора, що охороняє крісло Ірпінського міського голови - Олега Бондаря), аби відтіснити людей.

 

 

 

Лічильник (footer)

 MyCounter - счётчик и статистика