На головну
  Народна Воля №2
  Тема номера:
  Кримінальна
  демократія України
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 130 МБ.
  Завантажити номер №2
  Народна Воля №5
  Тема номера:
  Воровской сходняк
  в белых воротничках
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 37 МБ.
  Завантажити номер №5
  Народна Воля №6
  Тема номера:
  Політична корупція
  влади та опозиції
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 4 МБ.
  Завантажити номер №6

Кумедна політична рубрика

 

„Вельмишановні” керівники правоохоронних та контролюючих державних органів незалежної України! Хочу вас офіційно повідомити про те, що в Бучі ближчим часом може трапитися трагедія. Сьогодні, 28 лютого 2008 року, мене повідомила людина про те, що збирається вчинити акт правосуддя над видатним орденоносцем нашого регіону – шановним паном Федоруком.

Патріот нашого міста, який не може змиритися з тим, що цинічно розкрадається національне багатство України та варварськи нищиться віковий ліс, втративши віру в наших політичних ідолів і Президента, прийняв рішення самостійно вчинити акт правосуддя над злочинцем – застрелити його як скаженого собаку. Мені шкода не цю засуджену гниду, а людину, яка таким чином кладе себе на олтар не задля особистої користі, а задля громади та національних інтересів держави. Його мотиви цілком ясні і справедливі – якщо даного злочинця не можна засудити за законами нашої держави, то він засудить по совісті і покарає карою Божою. Зрозуміло і те, що ці правоохоронці швиденько заарештують його і ославлять злочинцем. Поставлять в свій послужний список жирну галочку, щоб в такий спосіб оберігати і тримати на контролі злочинні схеми дерибану землі задля особистої наживи і тіньових надходжень до політичних „общаків”. Мені вдалося цю шляхетну людину вмовити не вдаватися до настільки радикальних заходів. Але чи довго це триватиме ніхто не відає! Тож, „блюстителі законності” якщо щось і трапиться, то не кажіть, що ви нічого не чули і не знали.

P.S. А поки що СБУ однією рукою створює видимість, відстоюючи інтереси держави, другою кидає за грати за надуманим звинуваченням у зберіганні наркотиків Ярослава Годунка з Бориспільського району, с. Щасливе, який тривалий час відстоює землі громади від розкрадання земельними злочинцями. Ці дії СБУ слід вважати „нормальними” для них, бо ще у 2005 році саме працівниками СБУ, а не злочинцями, мені пропонувалися гроші щоб я припинив перевірку від робочої групи Київської обласної держадміністрації законності розпорядження земельними ресурсами, а в разі моєї незгоди було попередження, що можуть „випадково” знайти наркотики, зброю, або набої. 

 Віктор Бархоленко

Сьогодні на каналі СТБ в новинах була передача про те, що з музею міста Умані було викрадено картини спільно з адміністрацією музею і керівництвом місцевого МВС (оригінали картин були замінено копіями). Працівники музею запідозрили підробку і повідомили СБУ. Речник СБ України Марина Остапенко дала відповідні коментарі щодо виявленого ними факту злочину. Інтенсифікується робота по виявленню зловживання коштами опального міністра Рутьковського. Наче все нормально – СБУ працює і охороняє цілісність і суверенітет держави. Починаєш навіть вірити, що лозунг „Злодіям – тюрми” починає набирати реальних обрисів. Засмучує тільки те, що „Слона то я и не увидел”. Прямо під носом у всіх розкрадається держава „на корню” – її основне багатство і складова частина – земля. Чому не видно чарівної посмішки симпатичного речника відомства, коли вона замовчує очевидні злочини - знищення цілісності та суверенітету держави шляхом розкрадання національного багатства України – її землі. Чи не тому, що представники даного відомства самі задіяні у всіх цих злочинних схемах разом з прокуратурою, але кожен сам для себе? Чи не пора речникам прокуратури та СБУ поєднати свої заяви з передачею Петросяна  „Криве дзеркало”. Результат міг би бути такий: в Росії будуть сміятися щиро і до сліз, а в Україні народ мав би сміятися на кутні зуби.

Наші правоохоронні органи легко і вправно відкривають кримінальні справи і деякі з  них навіть доходять до суду, коли йдеться про дрібні крадіжки та політичні замовлення, а от коли справа стосується великих афер і злочинів великомасштабних то вони „закривають очі” і „кладуть під сукно”. Тому виходить, що якщо ти вкрав сотні чи тисячі то злочинець, а вкрав на мільйони і мільярди – то це є просто статистика.

А те що СБУ задіяне в цих схемах, то повірте, докази такі є, навіть з конкретними прізвищами і посадами. Просто в нашій державі немає для кого їх оприлюднювати.


Віктор Бархоленко

На початку цього тижня телеканали телебачення передавали інформацію про затримання, при отриманні хабара, за надання земельних ділянок трьох голів місцевих рад Івано-Франківської, Хмельницької та Київської областей. Даний факт вказує на те, що голови тих рад не мають досвіду та „практікі” в отримці хабара за згаданими земельними оборудками. Просто ці дебільні посадовці ніяк не можуть второпати, що їх посадили тільки тому, що вони не хотіли ділитися!

А тому, шановні дилетанти-зелепродавці!

Великого, прогресивного досвіду ви можете набратися, якщо ознайомитеся з матеріалами нашого сайту у Бучанського голови – пана Федорука! Досвід пана Федорука, який продав тисячі гектарів землі у Бучі, вказує на те, що при отриманні хабара слід ДІЛИТИСЯ. І тоді можна залишитися непоміченим і непокараним. Один із принципів Федорука – ділитися з „мєстним авторітєтом” Пашкою Оніщенком, Київським обласним прокурором, Матвійцем, заступником Генерального прокурора – Винокуровим, з бонзами політичних партій, та іншими „авторітєтамі”. І тоді ви нахапаєтесь хабарів, як Сірко реп’яхів і наїстеся землі, по саме горло.

Особисту консультацію у пана Федорука можете отримати за його мобільним телефоном – 8 097 521-14-03.

Бажаємо успіхів в шматуванні нашої Батьківщини! (Щоб ви подавилися всі! Коли ви, падлюки, вже нажеретеся?)

Адміністрація сайту
Шостого лютого о 15-00 розпочнемо інтернет-конференцію на форумі. Просимо заходити всіх небайдужих до своєї долі та майбутнього наших дітей і запрошуйте своїх знайомих.

18 січня 2008 року, в Секретаріаті Президента України відбулося засідання Ради НБОУ, де серед інших питань з ініціативи Президента України обговорювалися і земельні. Зокрема Президент наголосив про намір скасувати мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення. Цікаво, що дана пропозиція Президента ні в який спосіб не вирішує проблеми власників паїв, які отримали ці наділи за багаторічну і тяжку працю на цих земельних ділянках, також вона не вирішує стратегічного напрямку України у розвитку сільського господарства. Ця пропозиція лобіює виключно інтереси нових власників паїв, які за безцінь з використанням адмінтиску, скупили їх у затурканих селян і тепер намагаються вивести на тіньовий ринок землі із зміною цільового призначення (під котеджну та комерційну забудову). Друга складова земельних питань, яку підняв Президент, це відповідальність правоохоронних та контролюючих органів в сфері контролю за дотриманням законодавчих та нормативних актів держави при розпорядженні земельними ресурсами органами місцевого самоврядування.

Конфліктна ситуація між підприємцями і владою міста Українки взяла початок в тому, що мер міста Козирєв П. Г. підписав рішення про будівництво офісного центру на місці Будинку побуту, який орендують 35 приватних підприємців, що надають побутові послуги мешканцям міста і прилеглих селищ району. Справа ніби й корисна і потрібна, але реалізація даного проекту створює багато незручностей як для підприємців, так і для їхніх замовників із місцевого населення, які тривалий час користувалися цими послугами. Зокрема, підприємцям пропонуються тимчасові приміщення в умовах, де неможливо здійснювати підприємницьку діяльність з надання послуг, так як ці приміщення (підвальні) не відповідають нормативам санітарної служби, пожежним та іншим вимогам. Тобто, підприємці фактично викидаються на вулицю, а їхні клієнти – споживачі послуг, залишаються напризволяще зі своїми проблемами, для вирішення яких будуть змушені їхати до Києва (уявіть, як це накладно для пересічного громадянина з провінції!).
Після того, як підприємці почали захищати свої права, почалися „наїзди” силовиків, санкціоновані місцевою прокуратурою з різноманітними перевірками та обшуками.
Дивно, що проводячи обшуки в підприємців, щодо викрадених побутових приладів – апаратури офісної техніки та інших дрібниць, – вони не звертають уваги на те, що та ж влада в особі того ж Козирєва П. Г. підписала силу-силенну рішень, у відповідності до яких гектари землі громади виведено на тіньовий ринок земельних ресурсів (обікравши таким чином місцеву громаду). http://www.podrobnosti.ua/print/projects/onthefront/2005/12/06/269074.html
Слід зазначити, що місцева влада прийняла рішення, де гарантує першочергові права при наданні в оренду приміщень в новозбудованому торгівельно-офісно-побутовому комплексі, після ведення його в експлуатацію та прийняття до комунальної власності, підприємцям. Але цікаво, що прийняття цього рішення не супроводжувалося укладенням відповідної угоди із цими підприємцями індивідуально, що дає привід для сумнівів, що загадані підприємці в перспективі зможуть отримати скористатися цим рішенням. А тому підприємці та місцеве населення готують акції протесту біля Секретаріату Президента з вимогами:

1. Залишити в спокої підприємців та громадян-користувачів цих послуг.
2. Місцевій владі розглянути питання не з позиції реконструкції і комплексного будівництва, а з позиції ремонту Будинку побуту з подальшим його використанням виключно за цільовим призначенням.

 

Людмила Іллюк (8095 212-38-18)