На головну
  Народна Воля №2
  Тема номера:
  Кримінальна
  демократія України
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 130 МБ.
  Завантажити номер №2
  Народна Воля №5
  Тема номера:
  Воровской сходняк
  в белых воротничках
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 37 МБ.
  Завантажити номер №5
  Народна Воля №6
  Тема номера:
  Політична корупція
  влади та опозиції
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 4 МБ.
  Завантажити номер №6

Кумедна політична рубрика

 

                Робін Гуд, за легендами англійців, був таким собі «справедливим бандюгою», який задовго до гасла дєдушкі Лєніна «грабь награблєнноє!» полегшував товсті гаманці товстосумів та владоможців від награбованих у простого люду грошиків. Такими ж були українські ватажки Устим Кармалюк та Олекса Довбуш. Але не перевелися, очевидно, вони й досі у нас. Принаймні, в Бучі вони є!

З достовірних джерел стало відомо, що 18-го березня цього року було вчинено пограбування квартири голови правління ЗАТ «Меліоратор», голови Бучанської партійної організації «Наша Україна» та ріднесенького дядька Бучанського міського голови пана Федорука – Яцюка Василя Петровича.

 

Бучанською селищною радою в 2002 році було прийняте рішення «З метою збереження зелених насаджень, землі, вкриті деревною рослинністю, віднести до категорії громадської та житлової забудови». Ініціював на сесію дане рішення та підписав його вилупок із славної Великої Ведмедівки, що на Хмельниччині – Бучанський селищний голова Толя Федорук

 

БЛАГОДЄТЄЛЬ

 


 

 

 

 На персональному сайті пана Івана вказано, що він полюбляє простір і зелений колір, не любить дорогих прикрас, не має земельної ділянки, чи поки що не брав такової та мріє і мріє… побудувати хатиночку – фортецю для своєї сімї.

Подивимося, що ж воно насправді значить і повернемося до 17 грудня 2008 року. Саме в цей час жителі міста Бучі почали протестувати проти чергової масової вирубки живого, зеленого столітнього лісу.

 

Сьогодні, близько 16-ї години, Віктор Бархоленко під’їхав на своєму автомобілі «Волга» 1977 року випуску, додому. Вийшовши з автомобіля зазнав неспровокованого і раптового нападу. До нього підскочило двоє «варягів» і без всяких пояснень кинулися бити свинцевими нун-чаками.

Маємо зазначити, що Віктор Бархоленко проживає в досить безлюдному місці, де крім сусідів, які в цей час на роботі, важко когось зустріти. Зі слів Віктора Бархоленка ми з’ясували, що цих осіб бачив на протязі останніх трьох днів, вони крутилися неподалік його будинку. Цей напад недвозначно вказує на його замовний характер. Даючи свідчення в міліції по факту нападу, Віктора Бархоленка спитали, кого він може підозрювати, на що Голова «Народної Волі» сказав що повний список підозрюваних наведений на сайті нашої організації…

 

За подіями річної давності з очевидними ознаками корупції, варто повернутися до початку 2007 року. На мої заяви за фактами злочинів, вчинених посадовими особами Бучанської селищної ради, та особисто паном Федоруком, було подано ряд повідомлень до Генеральної прокуратури України. Дані матеріали за розпорядженням Генеральної прокуратури доручили розглянути Київській облпрокуратурі. Після «ретельного» з’ясування обставин, Київська обласна прокуратура, в особі заступника прокурора Київської області пана А. А. Матвійця, надіслала мені відповідь від 26.01.2007 року, де було відмовлено в порушенні кримінальної справи «за відсутністю в їх діях складу злочину». 

Лічильник (footer)

 MyCounter - счётчик и статистика